nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

OUTDOORFILMY.SK - zaži dobrodružstvo v pohodlí domova... - zprávička

14. dubna 2011 odstartoval projekt dvojice amatérskych cestovatelů a filmařů, kteří se rozhodli přijít s něčím neobvyklým, novým a převratným. Mladí slovenští cestovatelé se rozhodli založit internetový portál pro lidi s podobnými zájmy a sny jako jsou ty jejich. Po 4 měsíce trvajících přípravách se jim podařilo oživit to, na čem tak usilovně a precizně pracovali.

„Potreba objavovať je od narodenia mojou neoddeliteľnou súčasťou. Keď som nemohol objavovať, chcel som sa aspoň preniesť do sveta dobrodruhov a cestovateľov – to je dôvod prečo som založil filmový portál OUTDOORFILMY.sk. Kvôli sebe a ľuďom, ktorí majú podobné túžby ako ja – objavovať miesta, ľudí, príbehy a prostredníctvom filmovej kamery si snívať svoj sen o dlhých cestách, dobrodružstvách a zážitkoch, aj keď práve sedia pred monitorom,“ říká zakladatel nového filmového portálu Juraj LUKÁŠ.

Hlavní výhodou portálu OUTDOORFILMY.sk je skutečnost, že fanouškové a návštěvníci festivalů tu najdou nejnovější slovenskou, českou a zahraniční tvorbu i mimo festivalové sezóny. „Snažíme sa dať priestor hlavne mladým, začínajúcim autorom, aby mohli svoje diela prezentovať na verejnosti, konfrontovať ich a prípadne sa učiť z pracovných postupov skúsenejších autorov.“ pokračuje Juraj LUKÁŠ.

Nový filmový portál prináší i další jedinečné rubriky – tipy a triky jak správně točit, recenze nové techniky, rozhovory s osobnostmi, cestovateli nebo právě s amatérskými tvůrci jsou samozřejmostí. Návštěvníci se můžou tešit i na aktuální informace z festivalového dění a možnost pridat svůj vlastní film nebo hodnotit videa ostatních uživatelů.

OUTDOORFILMY.SK také spustili komunikaci s návštěvníky přez fanouškovskou skupinu na stránce Facebook.com.

Dobrodružství v pohodlí domova můžete zažít na OUTDOORFILMY.sk

Předchozí zprávička: Noci múzeí a galérií na hrade Modrý Kameň « (9.5.2011 07:20)
Další zprávička: Bača otvára salaše na Liptove » (10.5.2011 06:05)

Téma: Cestování
Názory ke zprávičce: zatím žádné
Juraj Lukáš
9.5.2011 20:25

Sponzorované odkazy:


Názory k zprávičce

K zprávičce zatím nejsou žádné názory.

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist