nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Za sněhuláky ke Stezce korunami stromů Lipno - zprávička

Stavění sněhuláka k zimě jednoznačně patří. Co ale dělat, když toho přírodního je poskrovnu? Provozovatelé Stezky korunami stromů a skiareálu Lipno zvou děti a rodiče na Kramolín. „Každou únorovou neděli bude přímo v prostoru vyhlídkové věže připraven dostatek sněhu, aby si každý mohl postavit svého sněhuláka,“ láká k zimnímu výletu na lipenskou Stezku její ředitel Filip Pekárek.

Stavění sněhuláka – každou únorovou neděli mezi 13 a 15 hodinou Pokud jste se svými dětmi ještě letos nestihli postavit pořádného sněhuláka, měli byste zajet jednu z únorových nedělí na Lipno. Ve věži Stezky korunami stromů bude vždy připraven dostatek sněhu a u stavění nebude chybět lišák Fox. „Ten bude rodičům radit a dětem pomáhat,“ říká s úsměvem Filip Pekárek. Všichni stavitelé pak budou za svá díla odměněni. „Nezapomeňte přibalit do batohu jednu velkou mrkev a cokoliv na hlavu sněhuláka,“ vzkazuje Pekárek.

Ke Stezce se lze v zimě dostat stezkabusem, který odjíždí z centrálního parkoviště u dolní stanice lanové dráhy. S Lipno Card je jízda zdarma. Stavění sněhuláka lze spojit samozřejmě i s lyžováním. U horní stanice lanové dráhy funguje úschovna, kde je možné ponechat lyžařskou výbavu a půjčit si trekingové boty.

„Škoda by byla vynechat i procházku po samotné Stezce. Právě v zimě jsou z ní neopakovatelné výhledy a dohlédnout lze až na daleké Alpy. I les samotný je zimě jiný a má neopakovatelné kouzlo,“ dodává Filip Pekárek.

Více na: www.stezkakoru­namistromu.cz

Předchozí zprávička: Motani - promítání « (23.2.2015 22:45)
Další zprávička: Autobusová doprava po Evropě » (24.2.2015 20:35)

24.2.2015 20:10

Sponzorované odkazy:


Názory k zprávičce

K zprávičce zatím nejsou žádné názory.

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist