nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názor: Re: Tomu snad nevěří ani největší optimista...

(Diskuse: Názory ke zprávičce: Vlaky a autobusy čekají na zpožděné přípoje)

Vlak EuroCity čeká zhruba pět minut. Jiné spoje čekají patnáct i více minut, především když se jedná ten den o poslední spoj. Podobný princip je uplatňován i v autobusové dopravě. Přípoje čekají na dálkový autobus až půl hodiny.

Spoje, které nečekají, jsou v jízdním řádu označené. Pokud máte už ve vlaku obavy z toho, že vám přípoj ujede, obraťte se na průvodčího nebo vlakvedoucího. Zavolá výpravčímu v přepravní stanici, a ten – pokud to jízdní řád dovolí – odjezd přípoje zdrží.

Zdroj: iDnes.cz


Počet příspěvků v diskusi celkem 3 (poslední 13.12.2007 10:40)

Re: Tomu snad nevěří ani největší optimista... | Milan Kylar
13.12.2007 10:40 | Reagovat

Clovece divil by ses, ale jde to. Hlavne na mensich nadrazich u poslednich vlaku kamsi do hor. Jednou se me povedlo v Ceske Trebove ukecat vypravciho, aby zavolal vedle do Usti nad Orlici a pribrzdili nam tam navazujici autobus.

To nakonec nebylo potreba, protoze ridic autobusu byl CD znaly, dojel radeji o 15 minut pozdeji a prvni na co se ptal bylo, jestli uz prijel vlak od Brna :-) Ale pani od pokladny tam na nej fakt cekala, nez jsme dojeli se zpozdenim cca 35 minut na 100 kilometrech :-(

Jinak pokud s vypravcim slusne, rozumne a vcas komunikujete (chce to tak nejpozdeji 5 minut pred planovanym odjezdem, pak uz nema vypravci cas resit cestujici), tak dokazi vytelefonovat docela dost veci…

Reaguje na názor: Tomu snad nevěří ani největší optimista...Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist