nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názor: Re: Jak nás vidí komedianti?

(Diskuse: Názory ke zprávičce: V sobotu 23. února začíná Matějská pouť)

První jarní pouť v Evropě začíná už po pětačtyřicáté v sobotu 23. února v areálu Výstaviště Praha a potrvá až do 13. dubna. Pouť nabídne návštěvníkům téměř 120 nejrůznějších atrakcí. Po skončení Matějské pouti zůstává v dolním areálu 22 atrakcí v provozu po celou sezónu.

17. března od 12 do 16 hodin budou mít na Matějskou pouť postižené děti, dětské a azylové domy vstup zdarma.


Jak nás vidí komedianti? Čtěte diskuzi ke článku!


Každou sobotu a neděli v průběhu konání je na Křižíkově fontáně v době od 13 do 17 hodin pro nejmenší návštěvníky připraveno zábavné kulturní vystoupení klaunů ze skupiny Meduza.

Zdroj: iHNed


Počet příspěvků v diskusi celkem 26 (poslední 8.3.2008 17:46)

Re: Jak nás vidí komedianti? | Renáta
8.3.2008 00:05 | Reagovat

Vážená paní Alexandro,nevím proč jste zapšklá k světským lidem ,ale já se jimi zcela pravidelně a strašně ráda obklopuji.MÁTE PRAVDU JSOU JINÍ!!!-ŽIJÍ A VYDĚLÁVAJÍ SVÉ PENÍZE PRO SVÉ DĚTI ,STARÉ RODIČE A MÉŇE MAJETNÉ PŘÍBUZNÉ.Přístup k rodině by jsme jim MY domácí lidé měli závidět.Věřte ,že oni si s gramatikou nelámají hlavu ,ale k životu ji nepotřebují .Na druhou stranu ,znám tolik světských ,kteří s naprostou přesností vyrábějí atrakce ,které jsou srovnatelné s holandskýmy ,italskými….a jinými atrakcemy .Pro mě a moje okolí jsou to lidi-PRACOVITÍ A VSTŘÍCNÍ

Reaguje na názor: Jak nás vidí komedianti?Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist