nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názor: Re: kolotoč

(Diskuse: Názory ke zprávičce: V sobotu 23. února začíná Matějská pouť)

První jarní pouť v Evropě začíná už po pětačtyřicáté v sobotu 23. února v areálu Výstaviště Praha a potrvá až do 13. dubna. Pouť nabídne návštěvníkům téměř 120 nejrůznějších atrakcí. Po skončení Matějské pouti zůstává v dolním areálu 22 atrakcí v provozu po celou sezónu.

17. března od 12 do 16 hodin budou mít na Matějskou pouť postižené děti, dětské a azylové domy vstup zdarma.


Jak nás vidí komedianti? Čtěte diskuzi ke článku!


Každou sobotu a neděli v průběhu konání je na Křižíkově fontáně v době od 13 do 17 hodin pro nejmenší návštěvníky připraveno zábavné kulturní vystoupení klaunů ze skupiny Meduza.

Zdroj: iHNed


Počet příspěvků v diskusi celkem 26 (poslední 8.3.2008 17:46)

Re: kolotoč | Alena
7.3.2008 17:32 | Reagovat

Ano lidé jsou různí dobří i špatní . Je jedno jestli je to Petr nebo Pavel .Domácích lidí je víc proto je ten špatný u komediantu vždy vidět dřív . Hostujeme už léta na stejných akcích známe se obyvateli různých vesnic a měst . S mnohými jsme přátelé rádi se vidíme a často se i navštěvujeme. Také jsem potakla spousu neurvalých i povýšených lidí kteří si mysleli že když jednají s KOMEDIANTEM že jednají s člověkem který nesahá na jejich úroven.Jinde ve světe je ke světským lidem přístup o poznáni lepší asi to bude tím že naše mentalita nedosáhla takové úrovně jako jinde .

Reaguje na názor: kolotočReklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist