nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názor: Re: Jak nás vidí komedianti?

(Diskuse: Názory ke zprávičce: V sobotu 23. února začíná Matějská pouť)

První jarní pouť v Evropě začíná už po pětačtyřicáté v sobotu 23. února v areálu Výstaviště Praha a potrvá až do 13. dubna. Pouť nabídne návštěvníkům téměř 120 nejrůznějších atrakcí. Po skončení Matějské pouti zůstává v dolním areálu 22 atrakcí v provozu po celou sezónu.

17. března od 12 do 16 hodin budou mít na Matějskou pouť postižené děti, dětské a azylové domy vstup zdarma.


Jak nás vidí komedianti? Čtěte diskuzi ke článku!


Každou sobotu a neděli v průběhu konání je na Křižíkově fontáně v době od 13 do 17 hodin pro nejmenší návštěvníky připraveno zábavné kulturní vystoupení klaunů ze skupiny Meduza.

Zdroj: iHNed


Počet příspěvků v diskusi celkem 26 (poslední 8.3.2008 17:46)

Re: Jak nás vidí komedianti? | Anonym
7.3.2008 15:11 | Reagovat

Dobrý den paní Alexandro. Nevím z jakého důvodu urážíte nás lidi od kolotočů. Ale já Vám to paní upřesním. Já vychovala 4 děti, z toho 3 dcery vystudovaly střední školu a jejich maturitní vysvědčení byla vždy jedna z nejlepších ze třídy a ta nejmladší jde opět na střední školu a bude přijata bez přijímacích zkoušek, poněvadž její průměr na vysvědčení je 1,1. Nebudu se již opakovat, už Vám to napsali i ostatní, ale ještě jednou. Mezi námi vrahy, pedofilové, úchyláky nenajdete. A to že naše děti nám od útlého mládí pomáhají to je taky pravda,ale s tím se asi malokdo může pochlubit. A pokud jste někdy mezi námi byla, tak to jste spíš působila mezi našimi zaměstnanci a ti byli od Vás!! Takže, abych pravdu řekla, Vámi pohrdám, moc dobře znám ty děvčata která se kolem našich zaměstnanců točila a lezla jim přímo do postele. Neberte to osobně, ale to je zase můj názor.

Reaguje na názor: Jak nás vidí komedianti?Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist