nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názor: Re: Jak nás vidí komedianti?

(Diskuse: Názory ke zprávičce: V sobotu 23. února začíná Matějská pouť)

První jarní pouť v Evropě začíná už po pětačtyřicáté v sobotu 23. února v areálu Výstaviště Praha a potrvá až do 13. dubna. Pouť nabídne návštěvníkům téměř 120 nejrůznějších atrakcí. Po skončení Matějské pouti zůstává v dolním areálu 22 atrakcí v provozu po celou sezónu.

17. března od 12 do 16 hodin budou mít na Matějskou pouť postižené děti, dětské a azylové domy vstup zdarma.


Jak nás vidí komedianti? Čtěte diskuzi ke článku!


Každou sobotu a neděli v průběhu konání je na Křižíkově fontáně v době od 13 do 17 hodin pro nejmenší návštěvníky připraveno zábavné kulturní vystoupení klaunů ze skupiny Meduza.

Zdroj: iHNed


Počet příspěvků v diskusi celkem 26 (poslední 8.3.2008 17:46)

Re: Jak nás vidí komedianti? | Anonym
7.3.2008 14:38 | Reagovat

Važená paní učitelko oslovuji vás tak proto že si taky myslím že jst učitelka která byla na sezoně a byla nespokojená to že jsme komunita je normální v každé zemi jsou různé komunity že vám řikáme chrapouni je taky normální tak jako vy chrapouni o nás mluvíte jako o komediantech už na základní škole nám říkali komedianti a nikdy mně z toho srdce nebolelo to že sem někdo napíše s chybama mně taky nevadí protože vím že i když neumí správně gramatiku umí spoustu jiných věcí na které neumíte vy a učila by jste se je hodně dlouho vadí mi spíš to co se sem píše poznala jsem za svůj komediantský život hodně učtelek a můžu vám říct že některé chlastali víc než chlapi jiné se zase tahali s chlapama a ani si moc nevybírali přesto že doma na ně čekal manžel jiné byli tak netaktní že ráno vlezli někomu do maringotky aseděli tam třeba celý den tak že každá komunita ma to svoje jinak s tím co napsala dvojtečka naprosto souhlasím a vás žádám nelezte mezi naši komunitu nashledanou

Reaguje na názor: Jak nás vidí komedianti?Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist