nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názor: Re: Jak nás vidí komedianti?

(Diskuse: Názory ke zprávičce: V sobotu 23. února začíná Matějská pouť)

První jarní pouť v Evropě začíná už po pětačtyřicáté v sobotu 23. února v areálu Výstaviště Praha a potrvá až do 13. dubna. Pouť nabídne návštěvníkům téměř 120 nejrůznějších atrakcí. Po skončení Matějské pouti zůstává v dolním areálu 22 atrakcí v provozu po celou sezónu.

17. března od 12 do 16 hodin budou mít na Matějskou pouť postižené děti, dětské a azylové domy vstup zdarma.


Jak nás vidí komedianti? Čtěte diskuzi ke článku!


Každou sobotu a neděli v průběhu konání je na Křižíkově fontáně v době od 13 do 17 hodin pro nejmenší návštěvníky připraveno zábavné kulturní vystoupení klaunů ze skupiny Meduza.

Zdroj: iHNed


Počet příspěvků v diskusi celkem 26 (poslední 8.3.2008 17:46)

Re: Jak nás vidí komedianti? | Anonym
7.3.2008 14:25 | Reagovat

Dobrý den, reaguji na paní, která tak hanlivě mluví o nás všech, jak říkáte komediantech. Jen bych chtěla podotknout, že to jsou všechno ubohé výmysly, nejsme všichni stejní. Přiznávám že i mezi námi jak vy říkate komediati,mimocho­dem to podle Vás není hanlivý výraz, je pár jedinců, kteří vybočují z normálu, ale to i mezi Vámi se najde spoustu hloupých,násil­nických lidi a hlavně hodně zlodějů a vrahů, takže si myslím, že není co řešit, tak jak Vás denně lákají v televizi reklamy všeho druhu, proč bychom Vás my nemohli lákat na kolotoč. Nechápu postřehy této paní a vím,že se mezi Vámi najde spousta takových, kteří mají s námi špatné zkušenosti, ale jsou i tací, kteří je mají dobré.Myslím,že je zcela zbytečné nás takhle uzavírat do nějaké speciální komunity,jsme všichni lidi lidově řečeno z jednoho těsta a tak jak i mezi Vámi se najde spousta špatných lidí,tak i mezi námi.Nikdo přece není dokonalý.

Reaguje na názor: Jak nás vidí komedianti?Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist