nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názor: Jak nás vidí komedianti?

(Diskuse: Názory ke zprávičce: V sobotu 23. února začíná Matějská pouť)

První jarní pouť v Evropě začíná už po pětačtyřicáté v sobotu 23. února v areálu Výstaviště Praha a potrvá až do 13. dubna. Pouť nabídne návštěvníkům téměř 120 nejrůznějších atrakcí. Po skončení Matějské pouti zůstává v dolním areálu 22 atrakcí v provozu po celou sezónu.

17. března od 12 do 16 hodin budou mít na Matějskou pouť postižené děti, dětské a azylové domy vstup zdarma.


Jak nás vidí komedianti? Čtěte diskuzi ke článku!


Každou sobotu a neděli v průběhu konání je na Křižíkově fontáně v době od 13 do 17 hodin pro nejmenší návštěvníky připraveno zábavné kulturní vystoupení klaunů ze skupiny Meduza.

Zdroj: iHNed


Počet příspěvků v diskusi celkem 26 (poslední 8.3.2008 17:46)

Jak nás vidí komedianti? | Alexandra
6.3.2008 08:01 | Reagovat

Dobrý den, každý znás se jistě někdy setkal s „lidmi od kolotočů“, myslím, že jen málo z nás tuší jak tito lidé o nás smýšlí. Podle lidí od kolotočů, kteří nás mimochodem nazývají CHRAPOUNI KYSELÝ, podotýkám,že tento výraz není žádným způsobem chválihodný. Jsme pro ně pouze prostředek skrze který vydělávají peníze a pokud nás není na atrakci či některé pouti dostatek jsme oslovováni tímto výrazem. Samozřejmě, že takovýchto výrazů je daleko více, ale tyto výrazy by mohly pohoršit velmi značnou většinu slušných lidí. Tímto samozřejmě nekončíme, je toho daleko víc. Já sama jsem se pohybovala mezi komedianty určitou dobu v žádném případě jsem tehdy, když jsem se mezi nimi ocitla nepočítala s tím, že se od nás tak liší. Zkrátka a dobře slušnost je mezi nimi neznámý pojem o tom, že využívají moc skupiny při rvačkách a potížích ani nemluvě. Zkuste si někdy najít např. na internetu výroky či příspěvky od těchto lidí a myslím,že pravopisné chyby nebudete muset dlouho hledat. Tato komunita je téměř uzavřená, proto snad netušíme jak se věci ve skutečnosti mají. U mobilního stánku vidíme milou paní, která se na nás směje, ale víme jak nás skutečně vídí? Těď už bychom mohli mít nějaký úsedek. Ano, snaží se také prorazit ve světě podnikání a vydělat peníze, uživit své rodiny. Ale myslím si,že slušnost a poctivost by měla být pro každého samozřejmostí a ne jen předstíraným chováním. „Pojďte se paninko povozit na kolotůčku“ v překladu zní tato věta: „DĚLEJ TY CHRAPKO JEDNA KYSELÁ“. Existují mezi námi skupiny o kterých nemáme ani tušení a někdy je to snad lepší. Ale vždy je dobré vědět „s kým člověk tančí“… :!:Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist