nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Tour de Labe handicap 2011 skončí v sobotu v Ústí nad Labem - zprávička

Tour de Labe 2011 ROTARY HANDICAP je název propagační jízdy mapující bariéry na mezinárodní cyklistické trase. Její účastníky můžete v sobotu 16. července přivítat u Vrak Beach Baru na Střekovském nábřeží v Ústí nad Labem.

Cuxhaven – Hamburg – Magdeburg – Riesa – Meissen – Dresden – Děčín – Ústí nad Labem. Celkem 850 kilometrů během šestnácti dnů. To je porce, kterou spolykají cyklisté a handbikeři při propagační etapové jízdě od 1. do 16. července proti proudu řeky Labe z Německa do Česka.

Z Cuxhavenu do Magdeburgu přitom jde o přípravnou jízdu na příští rok s vozíčkáři, úsek Děčín – Magdeburg někteří z účastníků cyklisticky absolvovali loni v červenci.

Odstranění bariér na Labské stezce neprospěje pouze vozíčkářům. Labskou cestu bez bariér ocení také maminky s kočárky, hůře pohyblivé osoby včetně seniorů, cyklisté s těžkou bagáží a rodinky s přívěsnými vozíky a koly pro děti,

Hlavní a poslední etapa bude v sobotu 16.7.2011 Pirna – Bad Schandau – Děčín – Ústí nad Labem.

Startuje v 9.30 z Pirny nábřeží u Labe pod centrem. Účastníky čeká 60 km téměř po rovině krásnou přírodou mezi horami údolím Českosaského Švýcarska, se dvěma trajekty z pravého na levý břeh.

Zváni jsou všichni zájemci, doprava do Pirny individuální, nebo vlakem. (Příjezd vlaku do Pirny 9.09). PŘEDPOKLÁDANÝ DOJEZD NA NÁBŘEŽÍ DO ÚSTÍ N/L 16.7.2011 okolo cca 18.00

Zdroj: Ústecký deník , Tour de Labe


15.7.2011 08:03

Sponzorované odkazy:


Názory k zprávičce

K zprávičce zatím nejsou žádné názory.

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist