nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názory ke zprávičce: První soutěžní ohňostroj přehlídky Ignis brunensis


Představte si, že usedáte do jakéhosi torpéda – stroje času a vydáte se kosmem objevit planetu Země ve svém prehistorickém stadiu vývoje. Budete svědky jednoho z prvních východů slunce, ponoříte se do jícnu sopky, do hlubin oceánu, navštívíte bujnou říši rostlinstva, uvítáte první živočichy, proletíte se nad horstvy a nakonec se stanete součástí lidské krve, proudící tepnami při spontánním tanci. Dobrodružnou až fantaskní atmosféru představení zaručí scénický hudební podklad skladatele Johna Willamse, který je tvořen motivy z výpravných filmových projektů. Follow me, následujte …

První soutěžní ohňostroj přehlídky Ignis Brunensis odpálí dnes na brněnské přehradě společnost Flash Barrandov SFX z České republiky.

Ohňostrojná show s názvem "Follow me" bude tradičně odpálená z pontonu na brněnské přehradě ve 22:30. Hudbu k ohňostroji bude vysílat rádio Kiss Hády 88.3 FM.
Ohňostroj bude možné sledovat tradičně z výhledových ploch v Rakovecké zátoce, na Kozí Horce a Sokolském koupališti. Hladina přehrady je z bezpečnostních důvodů uzavřena.

Letošní novinkou v úvodní části všech soutěžních show je závazné zakomponování části Symfoniety Leoše Janáčka do ohňostrojného pojetí.

Již od 14 hodin bude probíhat zábavní program v prostoru okolo přístaviště v Bystrci a na Sokolském koupališti.

Podrobnosti včetně plánků s označenými výhledovými plochami, dopravními doporučeními a dalšími informacemi najdete na stránkách festivalu Ignis Brunensis


Diskuse zatím neobsahuje žádné názory...Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist