nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Prázdninové dialýzy - i těžce nemocní si mohou užívat radosti z dovolené - zprávička

I lidé, kterým nefungují ledviny, a kteří jsou tak odkázáni na pravidelné návštěvy dialyzačního střediska kvůli umělému čištění krve, si mohou užívat radosti z dovolené.

Z tohoto bludného kruhu – z domova do dialyzačního střediska a zpět – všechny nefrologické pacienty (v ČR asi 5000 lidí) může na několik poklidných dní vytrhnout program Prázdninových dialýz. Tento program umožňuje lidem s chronickou nedostatečností ledvin vycestovat do zahraničí formou speciálně organizovaných zájezdů a zároveň jim zajišťuje nezbytnou pravidelnou dialýzu.

Prázdninové dialýzy společnosti B. Braun Avitum je nekomerční program určený všem pacientům v České republice s onemocněním ledvin, kteří jsou závislí na dialyzační léčbě, a jejich blízkým.

Zájezdy jsou tématicky koncipovány buď jako rekreační nebo sportovní pobyt u moře, lázeňské pobyty i poznávací turistika. Destinacemi hromadných zájezdů jsou Francouzská riviera, Chorvatsko, Slovensko či vyhlášená maďarská lázeňská střediska. Pacienti mají během pobytu v pro ně exotickém prázdninovém prostředí zajištěnu pravidelnou dialýzu ve střediscích s odpovídající technikou a profesionálním personálem.

Podrobnosti o celém projektu najdete na stránkách projektu Prázdninové dialýzy

Zdroj: Tisková zpráva společnosti B. Braun Avitum

Předchozí zprávička: Levné nepromokavé pytlíky « (19.8.2008 09:50)
Další zprávička: Galapágy, Hobitín a Ekvádor na vozíčku » (20.8.2008 10:26)

Téma: Zdraví
Názory ke zprávičce: celkem 1 (poslední 19.9.2013 15:24)
20.8.2008 06:31

Sponzorované odkazy:


Názory k zprávičce

 NadpisVloženoAutor
není to tak lehké 19.9.2013 15:24 Anonym
Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist