nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Outdoorové veletrhy 2009 - zprávička

Pobyt v přírodě, cestování, sport a outdoorové aktivity se staly jedním z významných obchodních odvětví. Svědčí o tom i množství specializovaných veletrhů pořádaných po celém světě.

GO a Regiontour
15. – 18. 1. BVV, Brno, veletrh cestovek a cestovního ruchu spojený s nabídkou cestovních možností v regionech.

boot – Düsseldorf
17. – 25. 1. Düsseldorf, Německo, významný mezinárodní veletrh člunů a vodních sportů, kde se vedle jachet a motorových člunů prezentují také lodě a vybavení pro vodní turistiku a divokou vodu.

ispo zima
1. – 4. 2. Mnichov, Německo, Mezinárodní odborný veletrh sportovního zboží a sportovní módy s velkou účastí českých firem.

Holiday World, Region World
5. – 8. 2. Výstaviště Holešovice, Praha – Veletrh cestovního ruchu uskuteční i přes to, že Průmyslový palác je poškozen požárem.

S1
17. – 19. 2. BVV, Brno, Mezinárodní veletrh vybavení pro outdoorové a zimní sporty. V ČR jediný veletrh s čistě outdoorovým zaměřením.

Sport Prague
19. – 21. 2. PVA Letňany, Praha, sportovní veletrh se zastoupením outdoorových značek. Připravuje se outdoorový B2B katalog a souběžně proběhne veletrh Lodě & karavany.

Infotour & Cykloturistika
13. – 14. 3. Hradec Králové, Kongresové centrum Aldis – Pořádá KC Aldis, Hradec Králové, poskytovatelé služeb v oblasti volného času a cestovního ruchu.

Marathon Sport Expo
7. – 9. 5. Výstaviště Holešovice, Praha, veletrh sportovních potřeb a vybavení Vstup pro návštěvníky zdarma.

OutDoor
16. – 19. 7. Friedrichshafen, Německo, největší evropský specializovaný outdoorový obchodní veletrh určený pro odborníky.

Outdoor Retailer Summer Market
21. – 24. 7. Salt Lake City, USA, největší specializovaný outdoorový veletrh na světě, také zde vystavují české firmy. Veletrh se ze srpnového termínu přesunuje na červencový.

Mondo Natura
12. – 20. 9. Rimini, Itálie, mezinárodní veletrh vybavení pro karavany, kempink a život v přírodě.

Šport Línia
22. – 24. 9. Bánská Bystrica, Slovensko, největší sportovní výstavu na Slovensku hostí každoročně v září Banská Bystrica. Představí se tu zhruba 60 firem ze Slovenska, Česka, Maďarska, Polska a Německa.

Sport Life, boat Brno, Caravaning Brno
5. – 8. 11. BVV, Brno, tři souběžné veletrhy z oblasti sportu, lodí, a karavanů. Nejsilnější je přehlídka cyklovybavení, outdoorové vybavení má samostatný pavilon s tradičně bohatým doprovodným programem.

Salon Nautique de Paris
5. – 13. 12, Paříž, Francie, jedna z velkých evropských výstav, kde se představují vedle jachet a motorových člunů také lodě pro divokou i turistickou vodu.

Zdroj: Svět Outdooru

Předchozí zprávička: Helfštýn bude mít otevřeno první lednovou sobotu « (26.12.2008 11:07)
Další zprávička: Zimní prohlídky hradu Kašperk » (29.12.2008 10:30)

29.12.2008 08:40

Sponzorované odkazy:


Názory k zprávičce

K zprávičce zatím nejsou žádné názory.

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist