nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Flash Barrandov SFX triumfoval na Festivalu umění pyrotechniky v Cannes - zprávička

Český pyrotechnický tým Flash Barrandov SFX triumfoval na Festivalu umění pyrotechniky v Cannes, když porazil dalších pět týmů z celého světa. Česká republika je první ze zemí východní Evropy, kterou si organizátoři do elitní společnosti vybrali, a to na základě výrazných úspěchů v Evropě a Severní Americe. A český tým hned uspěl.

Ohňový jazzový muzikál Duhová Rapsodie z dílny Flash Barrandov SFX, která pravidelně realizuje Novoroční ohňostroj v Praze, odpálili umělečtí pyrotechnici z 11 pontonů. Show trvala 25 minut a v Canneské zátoce, kde se festival koná, vytvořila téměř půl kilometru široké ohnivé pásmo.

Českým divákům se tento ohňostroj představil jako grandfinále nad hradem Špilberkem v Brně na závěr mezinárodní přehlídky ohňostrojů Ignis Brunensis a jako soutěžní ohňostroj domácí přehlídky Vulkán 2008 v Táboře.

Společnost Flash Barrandov SFX je jedním ze spolupořadatelů soutěže Ignis Brunensis, která spolu s přehlídkou ohňostrojů v Cannes patří mezi desítku nejprestižnějších světových akcí tohoto druhu.

Zdroj: Novinky.cz

Další zprávička: Vodácká sezóna pokračuje i na podzim » (9.10.2008 18:52)

Témata: Ohňostroje, Francie
Názory ke zprávičce: zatím žádné
9.10.2008 11:35

Sponzorované odkazy:


Názory k zprávičce

K zprávičce zatím nejsou žádné názory.

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist