nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Festival vojenských historických filmů se chystá v Českém Krumlově - zprávička

Festival vojenských historických a dokumentárních filmů, Český Krumlov 2008 chce vytvořit novou dlouholetou akci, která by byla zaměřena na oblast historických, dokumentárních a amatérských filmů s vojenskou a bezpečnostní tématikou.

Festival, který proběhne 11.-16.11.2008 chce podpořit a představit tradice a činnosti našich jednotek v boji za svobodu a demokracii zejména v zahraničí. Mimo toto základní téma si klade za cíl seznamovat veřejnost s realitou konfliktů ve světě, důvody jejich vzniku, způsoby řešení a jejich dopadů.

Samotný festival bude doplněn dalšími doprovodnými akcemi pro odbornou i laickou veřejnost (výstava, burza sběratelů medailí a odznaků, promítání celovečerních filmů vojenskou tématikou, divadelní představení v městském divadle a další). V rámci festivalu bude k vidění i nový film – Tobruk, který je věnován všem českým a slovenským veteránům jakož i domácímu odboji v 2. světové války.

Slavnostním vyvrcholení festivalu bude již tradiční Ples veteránů. Více informací včetně aktuálního programu naleznete na stránkách Sdružení válečných veteránů

Zdroj: CzechTourism

Předchozí zprávička: Změřte si své cestovatelské IQ « (30.10.2008 00:10)
Další zprávička: Jak entomolog Kučera utekl z Indie? » (30.10.2008 14:10)

30.10.2008 05:00

Sponzorované odkazy:


Názory k zprávičce

K zprávičce zatím nejsou žádné názory.

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist