nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Druhý soutěžní ohňostroj přehlídky Ignis Brunensis - zprávička

Po staletí hrála Neapol důležitou a zvučnou roli nejen v oblasti hudby, ale i všeobecně v historii západoevropské hudební tradice. Proto jsme pojmenovali náš ohňostroj „Neapolská vášeň“, protože OHŇOSTROJ je VÁŠEŇ a neapolské písně jsou VÁŠNÍ. Proto všechna láska a vášeň této hudby bude proměněna v ohňostroj.

Druhý soutěžní ohňostroj přehlídky Ignis Brunensis odpálí dnes na brněnské přehradě společnost PANZERA z Itálie.

Ohňostrojná show s názvem "Neapolská vášeň" bude tradičně odpálená z pontonu na brněnské přehradě ve 22:30. Hudbu k ohňostroji bude vysílat rádio Kiss Hády 88.3 FM.
Ohňostroj bude možné sledovat tradičně z výhledových ploch v Rakovecké zátoce, na Kozí Horce a Sokolském koupališti. Hladina přehrady je z bezpečnostních důvodů uzavřena.

Letošní novinkou v úvodní části všech soutěžních show je závazné zakomponování části Symfoniety Leoše Janáčka do ohňostrojného pojetí.

Již od 14 hodin bude probíhat zábavní program v prostoru okolo přístaviště v Bystrci a na Sokolském koupališti.

Podrobnosti včetně plánků s označenými výhledovými plochami, dopravními doporučeními a dalšími informacemi najdete na stránkách festivalu Ignis Brunensis

Podrobnosti o možnostech dopravy, zejména z obcí v okolí Brna jsou na stránkách Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje a na stránkách

Dopravního podniku města Brna.
Předchozí zprávička: V Kutné Hoře mají repliku havířské osady « (25.5.2007 06:23)

26.5.2007 08:00

Sponzorované odkazy:


Názory k zprávičce

K zprávičce zatím nejsou žádné názory.

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist