nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názory ke zprávičce: Čtvrtý soutěžní ohňostroj přehlídky Ignis Brunensis


Portugalští ohňostrůjci zvou diváky na krátký výlet historií hudby, kdy předvedou dynamickou, kreativní a netradiční show. Nejdůležitějším rysem jejich představení je dynamičnost pyrotechnických obrazů vytvořených sekvenčními efekty a důrazným závěrem každé části. Tradičním znakem je, že show končí apoteózou titanových záblesků. Pro show je charakteristické vysoké tempo odpalů, tak že obloha je záhy „poseta“ barvami připomínajícími svítící déšť. V představení budou použity typické portugalské prvky jako pumy, gejzíry, komety, římské svíce, hřímající akustické efekty, fontány a dalších efekty.

Poslední, čtvrtý soutěžní ohňostroj přehlídky Ignis Brunensis odpálí dnes na brněnské přehradě loňský vítěz festivalu, společnost MACEDO´S PIROTECNIA z Portugalska.

Ohňostrojná show s názvem "OHŇOSTROJNÁ SYMFONIE" bude tradičně odpálená z pontonu na brněnské přehradě ve 22:30. Hudbu k ohňostroji bude vysílat rádio Kiss Hády 88.3 FM.
Ohňostroj bude možné sledovat tradičně z výhledových ploch v Rakovecké zátoce, na Kozí Horce a Sokolském koupališti. Hladina přehrady je z bezpečnostních důvodů uzavřena.

Letošní novinkou v úvodní části všech soutěžních show je závazné zakomponování části Symfoniety Leoše Janáčka do ohňostrojného pojetí.

Již od 14 hodin bude probíhat zábavní program v prostoru okolo přístaviště v Bystrci a na Sokolském koupališti.

Podrobnosti včetně plánků s označenými výhledovými plochami, dopravními doporučeními a dalšími informacemi najdete na stránkách festivalu Ignis Brunensis

Podrobnosti o možnostech dopravy, zejména z obcí v okolí Brna jsou na stránkách Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje a na stránkách

Dopravního podniku města Brna.

Diskuse zatím neobsahuje žádné názory...Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist