nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názory ke zprávičce: Českým turistům v Izraeli prý nic nehrozí


V Izraeli je podle údajů Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) nyní zhruba tisícovka českých turistů, žádný z nich ale není ohrožen nynějším konfliktem v pásmu Gazy. Podle mluvčí ministerstva zahraničních věcí Zuzany Opletalové je situace v Izraeli v podstatě normální.

V příhraničí Gazy je lépe nebýt, ale jinak v Izraeli by neměl být nikdo v ohrožení. Velvyslanectví České republiky nedoporučuje kvůli rizikové situaci Čechům cestovat do pásma Gazy ani do jeho okolí. Češi, kteří jsou nyní v Izraeli, mají mít u sebe trvale kontakt na konzulární službu, která je připravena pomoci. Kromě přímých zájezdů do Izraele navštěvují Češi tuto zemi také v rámci nepovinných výletů při své dovolené v Egyptě. Také tyto výlety se Gaze vyhýbají.

Zdroj: České noviny (cestování)


Počet příspěvků v diskusi celkem 1 (poslední 9.8.2011 19:34)

Turistům nic nehrozí ! | Dalibor
9.8.2011 19:34 | Reagovat | Sbalit

Pěkný den, turistům opravdu nic nehrozí. Nedávno jsme se vrátili s CK Avetour z Izraele a žádný problém jsme nezaznamenali. Na cestovku jsem se 100% spoléhal. Vím, že tam například jezdí řadu let a vědí, jak to tam chodí co se tam stále děje a jestli je to pro turisty bezpečné či naopak. Myslím, že jsou natolik zodpovědní ,že by klienty nenaváželi do nějakých konfliktů. Všude na světě jsou větší či menší problémy….. .Nám tam bylo krásně. Země je zajímavá a nádherná. Dalibor

 NadpisVloženoAutor
Turistům nic nehrozí ! 9.8.2011 19:34 Dalibor

Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist