nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názory ke zprávičce: Blansko a jeskyně spojí Krasobus


Ani autem, ani klusem, do krasu jen Krasobusem! S tímto sloganem zavádí Blansko pro turisty nový autobus, který je doveze z centra města až k hotelu Skalní mlýn poblíž Punkevních jeskyní.

Na rozdíl od běžné autobusové linky Blansko – Skalní mlýn nebude Krasobus končit na autobusovém nádraží, ale zaveze turisty i do centra města. Linka bude v provozu od června do září o víkendech a ve svátcích, v červenci a v srpnu ve všední den čtyřikrát denně. Poprvé vyrazí na trasu v sobotu čtvrtého června a naposledy v této sezoně pojede v neděli pětadvacátého září. Krasobus je turistický autobus. Není to posílení běžných linek v rámci IDS, proto není možné do něj jen tak nastoupit bez jízdenky.

Jízdenky na Krasobus si lidé nekoupí u řidiče, ale na předem určených prodejních místech, například na nádraží Českých drah v Blansku, v blanenské informační kanceláři Blanka, v zámku, v aquaparku nebo ve Skalním mlýně.

Zdroj: Blanenský deník


Počet příspěvků v diskusi celkem 2 (poslední 6.6.2011 21:38)

Je to pakárna, místo toho aby to platilo město | Anonym
26.5.2011 08:22 | Reagovat | Sbalit

zaplatí si to cestující. Takže vedení města ve skutečnosti nevymyslelo nic, jen kromě dětsky senilního sloganu.

Re: Je to pakárna, místo toho aby to platilo město | Anonym
6.6.2011 21:38 | Reagovat | Sbalit

No kdyby tu zprávu převzali celou tak byste se dozvěděli, že město bude dokrývat ztrátu z provozu Krasobusu, který jezdí jako nezisková linka. Potvrdili mi to na přímý dotaz i u provozovatele linky (ČAD Blansko). Součástí jízdenky jsou prý i slevové kupony na vstup do zámku v Blansku a do jeskyní. My co do Moravského krasu jezdíme častěji víme, že počet linek z Blanska do krasu byl hodně slabý a další 3 spoje o víkendu a v prázdninách snad dokonce denně je solidní počin. Rozhodně ne „dětsky senilní“.

 NadpisVloženoAutor
Je to pakárna, místo toho aby to platilo město 26.5.2011 08:22 Anonym
Re: Je to pakárna, místo toho aby to platilo město 6.6.2011 21:38 Anonym

Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist