nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Veletrhy a výstavy - Téma


Články k tématu Veletrhy a výstavy

FOR TRAVEL 2010: pozvánka na veletrh a Cestovatelský festival

Cestovatelský festival na FOR TRAVEL již tento víkend! Redakce www.Cestovatel­.cz, která se podílí na organizaci festivalu, vás všechny srdečně zve

Rubrika: Zprávy
Názory k článku: zatím žádné
16.3.2010

Na zámek Vranov nad Dyjí za liliemi a keramikou

Vranov nad Dyjí, který v celé své kráse ční na velké skále nad městem, láká v červnu hned na dvě zajímavé výstavy. Na zámku, jenž patří k nejpozoruhod­nějším světským stavbám středoevropského baroka, lze zhlédnout expozici Vranovská kamenina. Milovníky květin pak jistě potěší již devátý ročník Vranovské lilie.

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: zatím žádné
12.6.2009

FOR TRAVEL: Inspirace na cesty a cestovatelský festival

Cestujete s dětmi, hledáme poklidnou dovolenou, relax nebo se chcete naopak vydat na pořádně divokou jízdu? Spoustu skvělých tipů a především kontaktů získáte 5. až 8. března v Pražském veletržním areálu Letňany , kde se bude konat veletrh cestovního ruchu FOR TRAVEL. A pro velký úspěch ho bude i letos doprovázet i Cestovatelský festival, který pořádá časopis Travel Digest a Cestovatel.cz.

Rubrika: Zprávy
Názory k článku: zatím žádné
19.2.2009

Vyrazte na FOR TRAVEL!

Cestujete s dětmi, hledáme poklidnou dovolenou, relax nebo se chcete naopak vydat na pořádně divokou jízdu? Spoustu skvělých tipů a především kontaktů získáte 5. až 8. března v Pražském veletržním areálu Letňany, kde se bude konat veletrh cestování FOR TRAVEL. A pro velký úspěch ho bude i letos doprovázet i Cestovatelský festival, který pořádá i časopis Travel Digest!

Rubrika: Zprávy
Názory k článku: celkem 1 (poslední 1.2.2009 20:58)
16.1.2009

Nasbírejte inspiraci na veletrzích GO a REGIONTOUR 2008

Cestování patří mezi nejvíce oblíbené lidské činnosti. O tom svědčí každoroční rozmanitá nabídka veletrhů GO a REGIONTOUR, které se konají od 10. do 13. ledna 2008 v areálu brněnského výstaviště. Tato dvojice veletrhů se řadí k nejvýznamnějším oborovým prezentacím v Evropě s důrazem na regiony.

Rubrika: Zprávy
Názory k článku: zatím žádné
12.12.2007

Brněnské veletrhy GO a REGIONTOUR se vracejí ke svým dobrým začátkům

Břišní tanečnici v pavilonu A sice neuvidíte, ale i tak je na veletrhu na co koukat. Místo nabídky předražených a nenápaditých služeb se regiony snaží představit své pozoruhodnosti.

11.1.2007

Inspirace pro cestování v letošním roce

Tento čtvrtek začínají na brněnském Výstavišti dva veletrhy s cestovatelskou tématikou: Regiontour a GO. Na Regiontouru se představují nejen města, obce, kraje, ale i turistické regiony s ucelenou nabídkou služeb. Veltrh GO slouží nejen k prezentaci nabídek cestovních kanceláří, ale vystavují zde i turistické centrály atraktivních zemí, které vám podají informace o možnostech pobytu. Velmi zajímavý doprovodný program tvoří nedílnou součást veltrhů.
Rubrika: Tipy na cesty
9.1.2006

Reklama:

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist