nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Ubytování - Téma


Články k tématu Ubytování

Česká republika má svůj první košer hotel!

Praha se stala prvním místem v České republice, kde je možné zajistit bezstarostný pobyt i těch nejnáročnějších ortodoxních židovských klientů. Přispěla k tomu společnost Euroagentur, která po mnoha měsících náročných příprav otevřela unikátní Friendly Kosher Hotel Downtown ****.

Rubrika: Zprávy
Názory k článku: zatím žádné
13.12.2009

Večírek v evropské metropoli

V létě naše cesty směřují hlavně do přírody a za dobrodružnějšími cíli. Když se ochladí, mnohem častěji obracíme pozornost k městům. V muzeích, galeriích nebo klubech se plískanicím čelí přece jen lépe. Jaké ubytování volíte při návštěvě měst? V poslední době roste popularita apartmánů. A o co se jedná?

Rubrika: Zprávy
Názory k článku: zatím žádné
8.11.2009

Designový hotýlek v České Kanadě

Představení Besídka divadla Sklep na Dobešce vidělo mnoho z nás. Vávra, Hanák, Burda nebo Načeva a další, to jsou známe herecké tváře, se kterými se na jevišti divadla Sklep určitě potkáte. S některými se můžete setkat také ve Slavonicích v hotelu Besídka na náměstí.

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: celkem 2 (poslední 1.7.2009 09:12)
29.4.2009

Vrátí se ještě zlatá doba kempinku?

Počet turistů přijíždějících do českých kempů rok od roku klesá. Zatímco v roce 2004 se jich tu ubytovalo 1,3 milionu, loni to bylo už o 300 000 méně. Jak to bude s kempy dál? Bude jejich návštěvnost nadále stagnovat, nebo naopak dojde k opětovnému rozmachu? Vzrůstající zájem o ekoturistiku a venkovský turismus rozvoji kempinku nahrává, hodně ale záleží na tom, jak se zlepší poskytované služby a marketing.

Rubrika: Rady a zkušenosti
Názory k článku: celkem 1 (poslední 6.4.2010 05:11)
18.6.2008

CouchSurfing - bezplatné ubytování cestovatelů

Více než milion lidí na celém světě dnes využívá komunikační sítě, které jim umožňují sdílet po čas dovolené domov zdarma s jinými nadšenci. Projektů, založených na konceptu bezplatného sdílení ubytování a pohostinnosti, je několik, asi nejznámějším je CouchSurfing.com. Proklamovanými cíly těchto projektů jsou – kromě minimalizace cestovních nákladů – také navázání nových přátelství, šíření tolerance a zlepšení mezikulturního porozumění.

Rubrika: Rady a zkušenosti
Seriál: Světové trendy v cestovním ruchu
Názory k článku: celkem 3 (poslední 9.8.2013 21:47)
10.6.2008

Reklama:

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist