nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Nekuřácké restaurace - Téma

Máte problém na svých cestách po vlastech českých a moravských najít restauraci, po jejíž návštěvě byste si nepřipadali, jako byste právě vylezli z popelníku? Nejste v tom sami. Cestovatel.cz podporuje nekuřácké restaurace zejména v menších městech a na vesnicích alespoň tím, že o nich bude informovat. Projekt potrvá do doby, než bude schválen zákon zakazující kouření v restauracích.


Články k tématu Nekuřácké restaurace

Pardubický perník, zámek a hospůdky pro nekuřáky!

Světově proslulý pardubický perník, nádherný renesanční zámek, kostel sv. Bartoloměje, radnice na Pernštýnském náměstí a mnohé jiné. Pokud vám vaše výlety po republice většinou znepříjemní zakouřené restaurační místnosti při zastávce na oběd, pak ani toho se v Pardubicích bát nemusíte. Obklopeni krásou historického města a jeho veselou “živostí“, můžete odpočívat a vychutnávat to nejlepší z jídelního lístku v podnicích, kde je pohodlí zákazníka prvořadé a tím tedy i čistý vzduch.

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: celkem 2 (poslední 23.7.2009 12:46)
20.7.2009

Nekuřácké restaurace

Také vám vadí, když po návštěvě restaurace po zbytek dne větráte z oblečení nezaměnitelné „aroma“ cigaretového kouře? Současná podoba protikuřáckého zákona bohužel kouření v restauracích nezakazuje a Sněmovnou schválené znění jej skoro podporuje. Server Cestovatel.cz se rozhodl podpořit ty, kteří provozují nekuřáckou hospodu, restauraci, kavárnu, cukrárnu, kiosek, či bar zejména v menších městech a na vesnicích.

Rubrika: Zprávy
Názory k článku: celkem 8 (poslední 4.6.2012 20:19)
26.6.2009

Reklama:

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist