nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Humor a ptákoviny - Téma


Články k tématu Humor a ptákoviny

Rožmberský kapřík Eda

Když jsem toho chladného říjnového rána vstával, něco mi „neštymovalo“. I když můj domov, rybník Rožmberk, je svou rozlohou 648 hektarů největším rybníkem v Čechách, přesto mi byl teď po ránu trochu těsný. Přemýšlel jsem, co může být příčinou toho, že jsem nemohl líně proplouvat místy, kde to jindy šlo bez problémů.

6.12.2010

Desátý Vehicle Cup startuje již tuto sobotu

Na koleně vyráběné traktory budou již tuto sobotu závodit v Rudici u Blanska. Jejich výrobci a majitelé si změří schopnosti v jízdě zručnosti a také v jízdě do vrchu na 10. ročníku oblíbeného závodu Vehicle Cup.

Rubriky: Tipy na cesty, Zprávy
Názory k článku: celkem 1 (poslední 15.9.2007 18:29)
13.9.2007

Jak dopadl Vehicle Cup 2006

Devátý ročník závodu podomácku vyrobených nebo upravených traktorů a dalších vozítek proběhl 16. září v Rudici. Přinášíme krátkou zprávu a několik obrázků.

17.9.2006

Vehicle Cup 2006

Také se vám již stalo, že jste na cestě potkali blíže neidentifikované motorové vozidlo domácí výroby? Právě tato podomácku vyráběná přibližovadla nákladu, ale i traktory můžete vidět na akci Vehicle Cup, která se 16. 9. již podeváté koná v Rudici. Nad známým Rudickým propadáním se pojede závod těchto „úmaků“ postavených ze starých Oktávií, V3esek, nebo dokonce z trabantů…

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: celkem 2 (poslední 30.9.2006 20:32)
4.9.2006

Cyklistická miniškola

Cyklistika nespočívá v tom sednout na kolo a vyrazit. Správně pojatá cyklistika obsahuje mystiku i techniku, klade nároky jak na fyzickou, tak psychickou stránku osobnosti. Pro zjednodušení vstupu mezi Opravdové cyklisty jsem se rozhodl sepsat malý cyklistický výkladový slovníček.

Rubrika: Rady a zkušenosti
Názory k článku: zatím žádné
31.8.2000

Nudíte se? Pořiďte si Kraba

Na začátku prázdnin jsme byli v Pobaltí, a abychom tam neumřeli hlady, měli jsme s sebou plynové vařiče. Asi se všichni shodneme, že české Var II jsou jedny z nejlepších, co jsou. Jediná nevýhoda je, že výrobce udává povolené zatížení 2 (slovy dvě) kg. Většina lidí je schopna spočítat, že čtyřlitrový ešus s vodou dvě kila mít nebude a nebude. Když jsme projížděli Ruskem a viděli ceny benzínu (odporně málo) začali jsme přemýšlet o nějakém pěkném vařiči na benzín...

Rubrika: Zážitky z cestování
Názory k článku: celkem 1 (poslední 26.10.2007 21:29)
18.11.1999

Reklama:

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist