nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Festival - Téma


Články k tématu Festival

Festival ProTibet 2015 se blíží

Velkoplošné malování tibetské vlajky, originální tibetský příběh nebo setkání s legendou českého horolezectví, to vše nabídne letošní ročník Festivalu ProTibet. Smyslem přehlídky, která v Ostravě začne 2. 3. a skončí 5. 4., je podpořit malé mnichy v indickém klášteře Diskit. Peníze ze vstupného jsou určeny na jejich vzdělávání a lékařskou péči.

Rubrika: Zprávy
Názory k článku: zatím žádné
4.3.2015

Cestovatelský festival Jarní ozvěny 2015

V sobotu 28.2.2015 pro­běhne již podesáté cestovatelský a hudební festival Jarní ozvěny. Na festivalu vystoupí horolezec Libor Uher, Michal Vičar s cestou 40 let starou Škoda 1000MB kolem světa, Zdeněk Jurásek s cyklo i motocyklocestami po legendární americké Route 66, k vidění bude promítání z Namíbie, Etiopie, Peru, Nového Zélandu a mnohé další.

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: zatím žádné
24.2.2015

Festival Culturea proměnil Zlín v Indii a Velkou Británii

Vysypávání mandal, indické tržiště nebo třeba přednáška o zajímavých zákoutích Anglie, Skotska a Walesu. To vše přinesl druhý ročník festivalu Culturea ve Zlíně.

Rubrika: Zprávy
Názory k článku: zatím žádné
22.4.2014

Holi – žhavé a pestrobarevné orgie v Indii

Když se v Indii koná Holi, hinduistický festival vítající jaro, jdou všechny předsudky stranou. Lidé vyrážejí do ulic vybaveni bezednými zásobami barev a lásky.

7.3.2014

Reklama:

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist