nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Adrenalin - Téma


Články k tématu Adrenalin

Setkání s vysokohorskou pumou v Patagonii

V místě, kde přemýšlíme o kempování, nám zbývá ještě dost času do soumraku. Nechceme riskovat zítřejší posun v počasí a tak nakonec vyrážíme na lehko na vrchol ještě to odpoledne. Batohy schováváme v křoví opodál. Je nádherně. Z vrcholku je krásný pohled do všech stran, jen baterky foťáku přestaly kvůli silnému větru a zimě pracovat.

Rubrika: Zážitky z cestování
Názory k článku: celkem 2 (poslední 31.1.2013 20:43)
21.11.2012

Rakouský Ötztal nadchne každého

Jednou z alpských oblastí, která turistům a sportovcům nabízí obrovské množství možností, je bezesporu mohutné údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. Řeka Ötztaler Ache a její zdrojnice zde vytvořily místy širokou a rovinatou dolinu, kterou z obou stran svírají kolmé a vysoké skalní stěny.

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: celkem 1 (poslední 13.10.2011 23:08)
18.7.2011

Orlando - město kolotočářů

Po dlouhé roky ospalé městečko v centru Floridy získalo v šedesátých letech postavením vesmírného střediska Kennedy Center v oblasti Cape Canaveral nový dech, v roce 1971 se slavnostně otevřely brány Disney Worldu a sláva Orlanda jako hlavního města americké zábavy mohla začít v nespoutané síle.

Rubrika: Cestopisy
Názory k článku: celkem 1 (poslední 26.6.2012 16:26)
28.10.2009

Do Černé Hory na řeky a do kaňonu Nevideo

V červenci 2008 jsme se vydali do Černé Hory. Jedním z cílů naší cesty byly zdejší řeky. Světoznámá Tara, Morača a její přítok Mrtvica, Cijevna, která si vyhlodala miniaturní kaňonek… Největším zážitkem výpravy ale byl kaňon Nevideo, který svou činností vyhloubila Malá Komarnica. Je to kaňon, který se podařilo projít jako poslední v Evropě a jeho prostoupení je řazeno k největším úspěchům černohorského horolezectví.

13.1.2009

Na křižovatce u řeky Min

Reportáž popisující zemětřesení v Číně

Z Jiuzhaigou jsme vyjeli v pondělí 12.5. v 8 ráno. Cesta byla velmi příjemná a užívali jsme si výhledů na okolní hory. Více než polovina cesty byla za námi, když jsme přijeli k městečku Wenchuan. Konečně jsme se dostali na krásnou novou silnici v údolí, ale v tom se z ničeho nic vše i s autobusem mohutně zatřáslo a před námi i za námi se začaly z prudkých okolních svahů valit hromady kamenů a suti.

Rubrika: Reportáže a rozhovory
Názory k článku: celkem 5 (poslední 27.8.2008 10:58)
3.6.2008

Reklama:

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist