nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Seriál: Žigulíkem do Mongolska

Žigulík se prodírá Asií

Brněnští studenti se vydali starou Ladou do Mongolska. Přinášíme úryvky z cestovního deníku expedice. Tentokrát hlavně z Tádžikistánu a Kyrgyzstánu. Cestovatelský tým má za sebou nejvyšší silniční bod své cesty, sedlo Ak Baital 4655 metrů nad mořem.

2.9.2009

Žigulík projel Gruzii, Ázerbajdžán a Turkmenistán

Dva studenti, jeden kameraman a stará Lada se vydali z Brna do Mongolska. Projeli Gruzii, Ázerbajdžán a Turkmenistán. Sledujte reportáž z cesty.

Rubrika: Reportáže a rozhovory
Seriál: Žigulíkem do Mongolska
Názory k článku: celkem 1 (poslední 24.7.2009 12:49)
24.7.2009

Lada vyjela z Brna do Mongolska

Po rodinných problémech jsme odjeli z Brna směr Mongolsko až 21. v neděli kolem 12 hodiny… Přinášíme úryvky z cestovního deníku expedice Žigulíkem do Mongolska.

Student pedagogiky, student práv a béžová Lada 2104 se vydali na východ, aby poznali krásy a nástrahy států bývalého sovětského bloku. V závěru cesty podpoří budoucí školáky v Mongolsku.

1.7.2009

Dva studenti a sovětská Lada pro dobrou věc za dobrodružstvím

Student pedagogiky, student práv a béžová Lada 2104 se vydají na východ, aby poznali krásy a nástrahy států bývalého sovětského bloku. Vrcholky hor, skalní stěny, zrádné kamenné silnice, a v závěru cesty podpora budoucích školáků v Mongolsku jsou cílem těchto tří dobrodruhů.

Rubrika: Zprávy
Seriál: Žigulíkem do Mongolska
Názory k článku: zatím žádné
14.1.2009

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist