nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Seriál: Rila, Pirin a Soluň

Rila, Pirin a Soluň (III.): slunné Řecko

Za cedulí Golden Sand se nachází písečná pláž, kde si za pár euro můžeme postavit stany ve stínu stromů. Víc jsme si těžko mohli přát. Odhazujeme batohy a běžíme se ochladit do moře. Paráda!

Rubrika: Cestopisy
Seriál: Rila, Pirin a Soluň
Názory k článku: zatím žádné
10.11.2008

Rila, Pirin a Soluň (II.): království skal

Přijíždíme tedy z Rily autobusem k Razlogu a před námi se tyčí vysoká zalesněná hradba. To musíme až nahoru? Ne, my jdeme ještě výš… Vyrážíme po silničce vstříc horám, procházíme rozestavěným hotelovým komplexem a vzhledem k pozdní hodině jsme rádi, že nacházíme schovaný plácek na stany hned v prvním lese.

Rubrika: Cestopisy
Seriál: Rila, Pirin a Soluň
Názory k článku: zatím žádné
3.11.2008

Rila, Pirin a Soluň: Jezera v mlze

Na šestnáctidení balkánské putování jsme se vydali v počtu osm dobrodruhů, vybaveni praženými ovesnými vločkami, pár dalšími nezbytnostmi pro přežití v horách a hlavně odvahou a odhodláním v množství větším než malém. Našim cílem je přejít bulharská pohoří Rilu a Pirin, vychutnat do syta krásy hor, skal a jezer a následně se přesunout kousek k jihu do míst, odkud před více než jedenácti stoletími vyšli do našich zemí bratři Cyril a Metoděj – do řecké Soluně, která nás láká i svými památkami a hlavně mořem.

Rubrika: Cestopisy
Seriál: Rila, Pirin a Soluň
Názory k článku: celkem 2 (poslední 24.3.2009 22:30)
27.10.2008

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist