nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Seriál: GPS navigace

SportyPal - technologický běh

Máte rádi pravidelný pohyb a nebojíte se moderních technologických strojků a jejich možností? Pak by vás mohl zajímat volně šiřitelný prográmek SportyPal, který s využitím GPS modulu vašeho telefonu či PDA zaznamená a analyzuje vybrané sportovní výkony. Stojí-li tréninky opravdu zato, můžete je pomocí webové aplikace uchovávat, sdílet či publikovat.

Rubrika: Rady a zkušenosti
Seriál: GPS navigace
Názory k článku: zatím žádné
5.1.2010

Využití přístroje GPS v praxi, díl 2

Zastaví nás zákaz vstupu? Najdeme jinou cestu? Ochrání přístroj GPS v náprsní kapse naše srdce před ráží 120 mm raketometu vz. 70 se čtyřicetihlavňovou reaktivní zbraní s maximálním dostřelem až 20 kilometrů? Neválčíme přeci jenom s obřími mravenčími gongy? Máme smůlu? Proč jsme na vrcholu nenašli mrtvou žirafu? Proč ležela necelý kilometr pod ním? Dozvíte se v tomto dílu.

Rubrika: Rady a zkušenosti
Seriál: GPS navigace
Názory k článku: celkem 6 (poslední 1.4.2015 15:16)
29.4.2007

Využití přístroje GPS v praxi

Po prvních dvou dílech seriálu GPS víme dost na to, abychom přestali chodit kolem horké kaše a šli rovnou k praktickému použití turistických „ruček“. Teorie jsme si užili dost v minulých dílech a dnes si na praktickém příkladu ukážeme, co s takovou ručkou ruku v ruce získáme, o co přijdeme.

Rubrika: Rady a zkušenosti
Seriál: GPS navigace
Názory k článku: zatím žádné
19.4.2007

Typické typy GPS

V prvním díle seriálu jsme se snažili neztratit směr v lehkém nadhledu úvodu problematiky GPS. Dnes je na řadě téma jednodušší, svým způsobem představitelnější – stručný přehled jednotlivých typů GPS přijímačů. Výčet se nám technicky zjednoduší a zkrátí, budeme-li dělit GPeSky pouze z hlediska jejich způsobu použití.

Rubrika: Rady a zkušenosti
Seriál: GPS navigace
Názory k článku: celkem 2 (poslední 23.10.2006 08:49)
12.10.2006

GPS: vím kde jsem - jsem přesně ztracen

O nepostradatelnosti korektního výběru informací dnes už pochybuje málokdo. Informací je tolik, že náhodní či neopatrní hledači lehce ztratí cestu prošláplou těžkou botou užitečnosti v hustých větvích slov temného lesa bílých stránek. A zejména těm, kteří v informačním pralese zabloudili ve snaze vyhnout se podobné ztrátě orientace v prostoru okolního prostředí, je určen tento miniseriál. Jeho hlavním tématem je GPS a hlavním cílem jednoduše podat něco tak nejednoduchého, čím GPS bezesporu je.

Rubrika: Rady a zkušenosti
Seriál: GPS navigace
Názory k článku: celkem 2 (poslední 8.9.2006 18:38)
10.8.2006

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist