nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Seriál: Fotosoutěž Domov objektivem cestovatelů 2007

Domov objektivem cestovatelů na festivalech a veletrzích

Fotosoutěž Domov objektivem cestovatelů skončila loni v říjnu na veletrhu Invex, kde byli vyhlášení vítězové. Snímky z finálového kola jsme vytiskli na formát A3+ a vystavili na několika cestovatelských akcích. Z prostorových důvodů ale nebylo vždy možné vystavit všechny fotografie. Připravili jsme proto i menší prezentační variantu výstavy.

23.1.2008

Fotosoutěž Domov objektivem cestovatelů na Camera Slovakia

Po prezentaci Cestovatel.cz na veletrhu RegionTour v Brně budeme prezentovat snímky z naší fotosoutěže na Camera Slovakia v Bratislavě. Tento cestovatelský festival je doprovodnou akcí slovenských veletrhů cestovního ruchu. Budeme zde mít společný stánek s firmou ZONER.

16.1.2008

Vítězové fotosoutěže Domov objektivem cestovatelů

Fotosoutěž Domov objektivem cestovatelů skončila v sobotu na výstavě Invex, kde bylo divákům představeno 30 finálových snímků. Z těchto snímků redakční porota vybrala 3 vítěze. Dalšího vítěze jste zvolili zvyšováním karmy vy – návštěvníci Cestovatele. Vytištěné finálové snímky zdobily stánek Zoneru a mezi návštěvníky stánku o ně byl velký zájem.

Rubrika: Zprávy
Seriál: Fotosoutěž Domov objektivem cestovatelů 2007
Názory k článku: celkem 9 (poslední 21.11.2007 13:21)
30.10.2007

Páté kolo fotosoutěže má již své vítěze

V prozatím posledním kole naší fotosoutěže Domov objektivem cestovatelů se sešlo 108 opravdu dobrých snímků, takže hlasování nebylo vůbec lehké. Nakonec jste zvyšováním karmy vybrali tyto vítěze. Redakce opět doplnila jednoho postupujícího do finále. Nyní se karta otáčí a ve finálovém kole hlasujete o vítězi divácké ceny, medailová místa vybere redakce.

23.10.2007

Fotosoutěž objektivem cestovatelů se blíží do finále

V naší fotosoutěži nyní můžete hlasovat o vítězech 5. kola, do kterého cestovatelé fotografové zaslali přes 100 snímků s popisem a GPS souřadnicemi. Hlasování bude ukončeno v pondělí

20.10.2007

Ve 4.kole naší fotosoutěže opět obhájeno vítězství

Ve čtvrtém kole fotosoutěže Domov objektivem cestovatelů obhájila Petra Slámová první místo z minulého kola. Nejen oceněné fotografie jsou hodně dobré a v jejich popisech naleznete mnoho tipů na výlety.


Seriál: Fotosoutěž Domov objektivem cestovatelů 2007
Názory k článku: celkem 1 (poslední 8.10.2007 22:01)
7.10.2007

Jak dopadlo 3. kolo fotosoutěže?

Ve třetím kole naší fotosoutěže Domov objektivem cestovatelů nebylo vůbec snadné vybrat vítěze. V tomto kole o vaši přízeň soutěžilo 133 snímků. Velmi dobrých snímků bylo opravdu hodně a tak jsme se rozhodli, že za redakci do finálového kola pošleme místo jednoho tři snímky.

3.9.2007

Dva lidé zaslouženě obhájili vítězství v druhém kole naší fotosoutěže

Vítězství ve 2. kole naší fotosoutěže Domov objektivem cestovatelů zaslouženě obhájili dva soutěžící, které již znáte z kola prvního. O dalším postupujícím se v redakci chvilku diskutovalo. Kvalita snímků totiž neustále roste a tak je rozhodování opravdu těžké.

1.8.2007

Vyberte vítěze 3. kola fotosoutěže ze 133 snímků

Do třetího kola fotosoutěže Domov objektivem cestovatelů prošlo 133 snímků s popisky a GPS údaji! Hlasovat je možné pomocí galerie s tlačítkem pro zvyšování karmy u každého snímku.

31.7.2007

Hlasujte v 2. kole fotosoutěže Domov objektivem cestovatelů

Vítěze prvního kola fotosoutěže již znáte. Nyní je možné hlasovat v druhém kole. Sešlo se 30 fotografií s popisky a GPS souřadnicemi, takže každá fotografie je takový malý tip na výlet s fotoaprátem. Pokud při vašich toulkách po domovině pořídíte pěkný snímek, tak neváhejte a zašlete ho do naší soutěže.

2.7.2007

Vítězové 1. kola fotosoutěže Domov objektivem cestovatelů

Slavnostně vyhlašujeme vítěze 1. kola naší fotosoutěže Domov objektivem cestovatelů. Vítěze a 3 postupující jste vybrali hlasováním. Na dalším postupujícím se dohodla redakční porota. Pokud si také chcete poměřit fotografický um, máte nejvyšší čas na zaslání fotografií do 2. kola. Uzávěrka snímků končí již dnes!

28.6.2007

Fotosoutěž: Domov objektivem cestovatelů

Rádi fotografujete, nejen na svých cestách, ale i na toulkách po České republice? Právě pro Vás jsme připravili fotosoutěž „Domov objektivem cestovatelů“. Kromě radosti ze hry, vítězství a atraktivních cen se můžete účastí v soutěži zviditenit.

Rubrika: Zprávy
Seriál: Fotosoutěž Domov objektivem cestovatelů 2007
Názory k článku: celkem 36 (poslední 16.9.2007 22:29)
8.5.2007

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist