nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Rubrika: Tipy na cesty


Stránkování: « 3 / 48 »nejnovější 1 2 [3] 4 5 ··· 25 ··· 48 nejstarší


Rodinná klasika: Pustevny - Rožnov pod Radhoštěm

Zima je sice v plném proudu, ale budiž náš letní výlet inspirací pro další sezónu. Radhoštěm sice neobjevujeme Ameriku, ale Beskydy jsou pro spoustu Čechů natolik odlehlým koutem, že trocha opakování neuškodí.

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: celkem 1 (poslední 22.6.2016 13:41)
16.12.2015

Reklama:


Zajeďte o víkendu na vánoční trhy do Německa, Rakouska nebo Polska. Budete příjemně překvapeni.

Předvánoční čas naplňuje děti očekáváním dárků pod stromečkem, ty menší se pilně připravují na Ježíška, a dospělí jsou uchváceni vánoční atmosférou v podobě výzdoby a vánočních trhů. Máte-li rádi vánoce, vydejte se na vánoční trhy do sousedního Německa, Rakouska a Polska. Rozhodně nebudete litovat.

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: zatím žádné
9.12.2015

Kapverdy - omšelá krása Zeleného mysu

Přistáváme na ostrově Sal. Procházím zanedbanou halou. Venku nevlídné, kamenité kopce. Přemýšlím, jestli zrovna tohle místo je to, co jsem si chtěl zvolit pro svou zimní dovolenou.

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: zatím žádné
5.11.2015

Co návštěvníkům nabízí Keňa?

Nádherné pláže Indického oceánu, luxusní hotely, romantické večery v exkluzivních restauracích, výlety na safari – tak to je Keňa. Veliká bída, jeden z největších chudinských slumů na světě, neustálé výpadky proudu, dopravní zácpy – tak to je také Keňa.

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: zatím žádné
3.11.2015

Velehrad - tip na výlet

Srdcem poutního místa Velehrad je bazilika Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje. V ní najdeme místa, která potěší každého poutníka i návštěvníka. Jde o oltář, kde se slaví liturgie, kaple Panny Marie, Matky jednoty křesťanů s velehradským palladiem.

30.10.2015

Neodolatelný luxus Dubaje

Při ubytování, nakupování a pohybu po městě zjistíte, že tady pracují hlavně cizinci z Indie, Pákistánu, Filipín, Bangladéše. Obyvatele Emirátů uvidíte stěží pracovat. Vykonávají jen ty nejvyšší pozice a často nepracují vůbec, pouze pronajímají své jméno jako povolení cizincům k podnikání v zemi. Cizinci v zemi podnikat nesmí, takže místní mají velmi výnosný obchod.

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: zatím žádné
26.10.2015

Hledáme nové kolegy!

Svatý Hostýn - nejen poutní místo

Známá a krásná je Jurkovičova křížová cesta s Kohlerovými mozaikami. Její první zastaveni je umístěné vlevo za bazilikou. Poslední zastavení, kruhová kaplička Božího hrobu, je kousek od lesního hřbitova. Zde mají hroby osobnosti, jejichž život byl propojen se Svatým Hostýnem.

9.10.2015

Svatý Kopeček u Olomouce - tip na výlet

Poutní chrám Navštívení Panny Marie byl při návštěvě papeže Jana Pavla II. roku 1995 prohlášen za baziliku minor. Každoročně se zde konají velké poutě, protože místo je srdcem římskokatolické farnosti, kde se odehrávají ta nejcennější tajemství víry… V kostele je nutné zachovávat klid, je to dům modlitby a usebrání.
13.5.2015

Centrum EDEN v Bystřici nad Pernštejnem - ráj zábavy, poznání a inspirace na Vysočině

Vyrazte na Vysočinu do ráje. Centrum EDEN je vhodným místem pro rodinné výlety či školní exkurze. Během roku můžete navštívit i několik tematických víkendových akcí, jako třeba Slavnosti moravského uzeného nebo Slavnosti brambor a další.

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: zatím žádné
9.3.2015

Bernské Alpy - tip na prodloužený víkend

Začátek cesty je v městečku Kandersteg. Je tam i kempík, kde se dá za celkem normální ceny spát. Cesta vede k jezeru Oeschinensee a to buď pěšky nebo lanovkou. Vystoupáte až k jezeru, dáte odpočinek a vyrázíte ještě dál a ještě výše…

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: zatím žádné
5.3.2015

Stránkování: « 3 / 48 »nejnovější 1 2 [3] 4 5 ··· 25 ··· 48 nejstarší


Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist