nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Rubrika: Tipy na cesty


Stránkování: « 14 / 48 »nejnovější 1 ··· 7 ··· 12 13 [14] 15 16 ··· 31 ··· 48 nejstarší


Za romantikou na Petřín

V krásném přírodním okolí Petřína a přitom v centru Prahy, je vyhledávaná turisty, studenty, školáky i zamilovanými páry. Je prostě jedním ze symbolů hlavního města a oblíbeným místem snad všech Pražanů. Výhled přes malostranské střechy na celou okolní Prahu je nezapomenutelný, když máte štěstí na počasí. Kromě českého středohoří a Řípu můžete vidět i Krkonoše a Sněžku.

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: zatím žádné
6.1.2010

Reklama:


Zima na Horské Kvildě

Zima na horách má mnoho podob. Od těch romanticky zasněžených, přes třeskutě mrazivé až po skoro jarní, sněhu téměř zbavené. Suverénně nejvíce zim jsme trávili na milované Šumavě, a přestože si člověk užil dost sněhových radovánek i v Krkonoších, Jeseníkách, Krušných Horách, přesto se ty nejkrásnější zimní zážitky pojí právě se Šumavou. V zimě nejvíce navštěvovanou, a pro nás téměř srdeční záležitostí, se stala zapadlá šumavská osada Horská Kvilda.
Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: zatím žádné
8.12.2009

Orlí Hnízdo pod alpskými štíty

Na světě je jen málo takto rozporuplných míst. Jsme na místě, které vás v jeden okamžik uchvátí neuvěřitelně krásnými výhledy na horské masívy, a zároveň dokáže Vaše srdce sevřít lítostí, vzpomeneme-li na to, pro koho bylo zdejší pyšné sídlo zbudováno.

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: zatím žádné
27.11.2009

Pýcha Čechů, ráj golfistů - Karlštejn

Nedaleko od Prahy, v dostupné blízkosti mnoha dalších památek a zajímavostí – “…bleskly mi věže karlštejnské…,“ jak se praví ve Vrchlického muzikálové komedii. Film Noc na Karlštejně, který všichni dobře známe, se tu vybaví asi každému. Ze všech zdí a z každého koutu se tu na své návštěvníky dívá česká historie.

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: zatím žádné
19.11.2009

Biokovo – ráj na zemi

Každý rok míří do Chorvatska trávit letní dovolenou obrovský počet Čechů. Ani já nedokážu odolat a vyrážím k Jadranu na Makarskou riviéru. Povalování na pláži a vystavování těla slunečním paprskům musím ale pokaždé doplnit akčnějším programem. A tak se čtvrtý den pobytu v Podgoře rozhodnu vypravit na výlet do hor.

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: zatím žádné
18.11.2009

Maurská Andalusie

Španělská historie se od té portugalské příliš neliší, pouze snad na dědictví po Maurech se tam ohlížejí poněkud smířlivěji. A není divu, Maurové své državy milovali a zvláště Andalusie se jim zapsala do srdce.

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: celkem 6 (poslední 28.11.2014 11:11)
6.11.2009

Hledáme nové kolegy!

Golfové safari!

Zima se blíží, první dny začíná být sychravo a vlezlo. „Na golf to dnes, miláčku, už asi nebude.“ „Když já bych si rád zahrál.“ Co teď? Poslat ho do kryté haly, ale tam to nemá rád – lepší je příroda a procházka po luxusním greenu. Řešení je velice zajímavé a dá se využít i jako dárek k blížícím se vánocům. Je téměř stoprocentně zaručený velký úspěch s takovýmto dárkem. „Golfové safari po Jihoafrické republice,“ to zní dobře. Ale co když já golf nehraji, nebudu se nudit?

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: celkem 1 (poslední 13.4.2011 11:45)
30.10.2009

Putování po Valašsku

Příjemně strávit dovolenou jde i v mnoha částech České republiky. I já jsem se letos přesvědčil, že jsou zde místa, o kterých jsem neměl tušení a dokážou mile překvapit. Nejen památkami, ale také krásnou přírodou. Dokonalou oblastí pro sportovní aktivity, odpočinek a poznávání památek jsou Beskydy a jejich okolí.

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: zatím žádné
26.10.2009

S batoletem ve Zbrašovských aragonitových jeskyních

Podzim se blíží a s ním i poněkud rozmařilejší počasí. Za prudkého větru či lijáku si můžeme nechat o našich oblíbených túrách po Beskydech či Jesenících jen zdát. Ale kam tedy jet, zvlášť když se vám ve stopách batolí ani ne dvouletý klučík?

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: celkem 1 (poslední 18.1.2011 08:14)
20.10.2009

Poutní místo – Hostýn

Ať už jste člověk věřící, zarytý ateista, či něco mezi tím, doporučuji Vám navštívit jedno z nejvýznamnějších poutních míst na Moravě – Svatý Hostýn. Najdete zde spoustu zajímavých objektů, a to církevních i světských. Hora Hostýn, jenž dala jméno Hostýnským vrchům, je tvořena dvěma vrcholy – severním a západním.

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: celkem 3 (poslední 23.2.2010 09:20)
9.10.2009

Stránkování: « 14 / 48 »nejnovější 1 ··· 7 ··· 12 13 [14] 15 16 ··· 31 ··· 48 nejstarší


Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist