nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Rubrika: Tipy na cesty


Stránkování: « 1 / 48 »nejnovější [1] 2 3 ··· 24 ··· 48 nejstarší


3 kouzelná místa v Královéhradeckém kraji

Královéhradecký kraj vás nikdy nezklame. Vždy nabídne něco nového. Najdete tu mnoho zajímavých míst, zákoutí a přírodních krás. Chcete vědět, kam se vydat na výlet? Našli jsme pro vás 3 perfektní místa.
Rubrika: Tipy na cesty
čtvrtek 29.4.

Reklama:


Rezervujte si wellness hotel v Beskydech a užijte si klidnou dovolenou

Kam v Česku v létě na dovolenou? Zkuste se vyhnout destinacím, kam jezdí všichni. Zapomeňte na Jeseníky, Špindlerův Mlýn či Šumavu. Vydejte se do Beskyd, do vesničky s čtyřmi stovkami obyvatel, kde si užijete krásnou českou přírodu hezky v klidu.
Rubrika: Tipy na cesty
pondělí 22.3.

7 věcí, které je nutné vyřešit před odjezdem na hory

Rubrika: Tipy na cesty
10.1.2021

Nenechte se zaskočit komplikacemi při cyklovýletu a přibalte správnou výbavu

Jste milovníci cyklovýletů? I na krátké vyjížďce vás může překvapit déšť nebo píchlá duše. Nemusíte mít narvaný batoh k prasknutí, ale buďte připraveni. Na co nezapomenout?
Rubrika: Tipy na cesty
25.5.2020

Nemáte na dovolené zajištěnou stravu? Akční leták Billa nabízí plno potravin, které vám přijdou vhod!

Ať už se vyrážíte slunit k moři nebo na pěší túry někam do hor, vždy musíte myslet na to, co budete během vašeho pobytu jíst. Jako nejjednodušší řešení se obvykle nabízí stravování poskytované přímo ve vybraném ubytovacím zařízení, ať už v podobně poloviční či plné penze nebo pobytu all inclusive, kde můžete jíst a pít, co hrdlo ráčí.
Rubrika: Tipy na cesty
13.7.2019

Chorvatská Brela: Malý ráj na Makarské riviéře!

Léto je za dveřmi, a tak je nejvyšší čas pro rozhodnutí se, kde budeme letos trávit vytouženou dovolenou.
Rubrika: Tipy na cesty
10.6.2019

Hledáme nové kolegy!

Bez cestovního pojištění ani na krok

Letní dovolená u moře, zimní řádění na horách nebo i prodloužený víkend v zahraničí se mohou kvůli úrazu velice snadno stát nepříjemnou finanční zátěží. Spoléhat na štěstí a věřit, že zrovna vám se při cestách nemůže nic přihodit, by bylo poměrně nezodpovědné s ohledem na vaše zdraví i peněženku. Snažte se proto neriskovat a raději si sjednejte cestovní pojištění. Cenově se vyplatí a uzavřít ho můžete i online za pár minut.
Rubrika: Tipy na cesty
26.3.2019

Bariéry spojené s cestováním

Mnoho potenciálních cestovatelů si na poslední chvíli často najde důvod, proč nesbalit kufry. Ubytování je příliš drahé, destinace zbytečně daleko, a určitě tam mají moc nebo málo slané moře. Kdo chce, záminku si vždycky najde. Patříte i vy mezi ty, kteří si budou prohlížet fotky exotických zemí z pohodlí domova a neustále hledat důvody, proč to nejde? Pro věčné potenciální cestovatele jsme připravili článek o možných bariérách, a jak na ně vyzrát.
Rubrika: Tipy na cesty
26.3.2019

Proč si vzít tablet na cesty?

Chystáte se na dovolenou autem? Máte malé děti? Obáváte se, že se vaše děti během dlouhé cesty budou nudit? Není důvod! Pořiďte jim tablet, dlouhá cesta pak uteče jako voda.
Rubrika: Tipy na cesty
4.2.2019

V zimě do Alp, v létě k moři. Kde si to letos doopravdy užijete?

Zima naplno projevila svou sílu a to pro mnohé z nás znamená jediné. Oprášit lyže a běžky, vytáhnout boby nebo sáňky a vydat se vstříc zimním sportům. Už dlouhodobě jsou obrovským fenoménem Alpy. Víte, kam zamířit?
Rubrika: Tipy na cesty
21.1.2019

Muzeum Dobříš

Přímo na náměstí ve středočeském městě Dobříši, v historicky známém Kopáčkově domě, se nachází nové muzeum soustředící se na výrobu kožených rukavic. Stálá expozice je turistům k dispozici od května 2015.

Rubrika: Tipy na cesty
5.12.2016

5 nejlepších zemí pro život

Rubrika: Tipy na cesty
25.11.2016

Stránkování: « 1 / 48 »nejnovější [1] 2 3 ··· 24 ··· 48 nejstarší


Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist