nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Rubrika: Rady a zkušenosti


Stránkování: « 3 / 10 »nejnovější 1 2 [3] 4 5 6 ··· 10 nejstarší


Islandem po čtyřech kolech

Kam až se člověk se svým vozidlem dostane a jaké cíle se mu otevřou, záleží na terénních schopnostech a odolnosti vozidla stejně jako na šikovnosti a odvaze řidiče. Islanďané jsou v tomto ohledu extremisty bez pudu sebezáchovy. Láká vás taky překonávat autem dravé řeky nebo se vyhrabávat z jemného lávového popela?

Rubrika: Rady a zkušenosti
Názory k článku: zatím žádné
27.4.2011

Reklama:


Doklady a peníze na cestách

Doklady, to je asi to nejdůležitější, co byste měli na každé cestě mít. Co si vzít sebou? Co radši nechat doma? Co dělat, když se ocitnu bez peněz, bez dokladů?
Rubrika: Rady a zkušenosti
Názory k článku: celkem 7 (poslední 29.8.2011 10:04)
28.5.2010

Život v sedle aneb cyklistika na nizozemský způsob

Nizozemci nepovažují jízdu na kole za sport. Je to prostě způsob přepravy, která funguje za každého počasí a je imunní vůči dopravním zácpám. Taky je bezpečná, i když se to nám cizincům na první pohled nemusí zdát. Cyklostezky vás dovedou všude.

Rubrika: Rady a zkušenosti
Názory k článku: celkem 2 (poslední 22.1.2012 11:58)
12.5.2010

Na křídlech Etihad Airways

Cestovat letadlem společnosti Etihad Airways, znamená luxus a pohodlí pro každého. Nikdo tu nedělá rozdíl mezi těmi, kdo mají levně zakoupenou letenku a mezi plně platícími cestujícími. Každý má svoji obrazovku, kde si může vybírat v záplavě písniček, filmů, nebo informací týkajících se trasy letu. Servis začíná ještě před startem, kdy stevardky roznáší balenou vodu, ale s plnou „vervou“ se na Vás vrhnou až po startu.

Rubrika: Rady a zkušenosti
Názory k článku: celkem 8 (poslední 19.11.2011 23:22)
5.5.2010

Příhody a zkušenosti z Thajska

Země úsměvů – je další jinotaj, který je s touto zemí spojený. Už při prvním kontaktu s touto zemí, si toho nemůžete nevšimnout. Usmívá se na Vás prodavačka v obchodě, úsměvem Vás obdaří taxíkář, úsměvu se Vám dostane i od policisty, který Vám podá i ruku, ale vzápětí zkasíruje třeba po 500 bahtů.

Rubrika: Rady a zkušenosti
Názory k článku: celkem 7 (poslední 30.7.2012 13:37)
17.2.2010

SportyPal - technologický běh

Máte rádi pravidelný pohyb a nebojíte se moderních technologických strojků a jejich možností? Pak by vás mohl zajímat volně šiřitelný prográmek SportyPal, který s využitím GPS modulu vašeho telefonu či PDA zaznamená a analyzuje vybrané sportovní výkony. Stojí-li tréninky opravdu zato, můžete je pomocí webové aplikace uchovávat, sdílet či publikovat.

Rubrika: Rady a zkušenosti
Seriál: GPS navigace
Názory k článku: zatím žádné
5.1.2010

Hledáme nové kolegy!

Novoroční radovánky a ohňostroje

Máte rádi nejrůznější (nejen silvestrovské) akce, kde se pořádají ohňostroje a možná se je také s oblibou pokoušíte zvěčnit? Silvestrem to rozhodně nekončí, a jestli jste třeba v loňském roce tuhle akcičku propásli, letos si ji nenechte ujít. Na Nový rok kolem šesté hodiny večer se tradičně spouští velkolepý Novoroční ohňostroj v Praze na Letné a noční nebe nad hlavním městem se tak podruhé rozzáří tisíci barevných světel a ornamentů.

Rubrika: Rady a zkušenosti
Názory k článku: zatím žádné
28.12.2009

Buenos Aires a okolí

Pokud budete v Buenos Aires přes víkend, zajděte na nedělní trh na Plaza Dorrego. Navazující čtvrť La Boca je vyhlášená zejména uličkou pestrobarevných budov Caminito, kterou najdete snad v každém turistickém průvodci. Přímo v ní nebo v okolí najdete spoustu Parillas s „typickým“ tango show pro turisty.

Rubrika: Rady a zkušenosti
Seriál: Argentina - rady a zkušenosti na cestu
Názory k článku: celkem 1 (poslední 3.1.2011 14:10)
17.12.2009

Argentina – plánování cesty

Po několika víkendech proležených v průvodcích z celého světa, internetu a Google Earth jsme se konečně s přítelkyní Markétou rozhodli – naším letošním cílem bude Argentina! Jak jsme brzy zjistili, tato jihoamerická země má tolik co nabídnout, že nám nezbude nic jiného než obětovat naší dovolenou na celý rok.

3.11.2009

Cestování a modrý poklad – H20

V rozvinutých zemích může cestovatel spoléhat na dodávky balené vody, které nicméně mohou být špatně skladovány nebo kontaminovány při výrobě. Riziko u balené vody je podstatně vyšší v rozvojových státech, kde ani velké nadnárodní společnosti nemusí splňovat v Evropě běžné hygienické standardy. Jak se na cestách staráte o vodu vy?

27.7.2009

Stránkování: « 3 / 10 »nejnovější 1 2 [3] 4 5 6 ··· 10 nejstarší


Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist