nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Rubrika: Zprávy


Stránkování: « 20 / 20 » — nejnovější 1 ··· 10 ··· 18 19 [20] nejstarší


Diashow turné „Anglie 2007“

Do Anglie – ostrovního království, kde se tradice ctí nade vše – zve diváky cestovatel a fotograf Martin Loew ve své další celovečerní diashow. Tu nyní uvádí postupně ve 13 městech České republiky.

Rubrika: Zprávy
Názory k článku: zatím žádné
25.3.2007

Reklama:


Setkání přátel Cestovatele

Ahoj všichni,

rozhodl jsem se uspořádat fyzicky náročnou akci jako za starých času, kdy jsme organizovali akce někde v lese, hodně na nich běhali, máčeli se v řece a váleli v bahně. Ano, hodlám opět uspořádat víkend plný her!
Z tohoto víkendu se domů jezdí špinavý, utahaný jako kotě, ale plný zážitků.

Rubrika: Zprávy
Názory k článku: celkem 1 (poslední 1.4.2007 10:40)
25.3.2007

Promítání Indie - středa 21.3.2007

Buddhistické kláštery v Ladakhu, údolí řek Indus, Zanskar, Markha, Nubra a Shyok, jedenáctidenní trek Himalájemi s výstupem na Stok Kangri (6 123 m.n.m.). A taky povodně na poušti. A další....

Rubrika: Zprávy
Názory k článku: zatím žádné
15.3.2007

Promítání Jeskyně 3 naháčů - solná jeskyně Írán

Jeskyně Tří naháčů je nejdelší známý systém solných jeskyní. O tom, co je zde k vidění nám přijde popovídat jeden z jejích objevitelů, Marek Audy.

Obrázkoví maniaci a fotografičtí mlsalové (správně česky fajnšmekři) se můžou už teď těšit na obrázky.

Rubrika: Zprávy
Názory k článku: celkem 1 (poslední 15.3.2007 21:05)
11.3.2007

Chorvatsko - Plitvická jezera

Podle pověsti jezera vznikla v době velkého sucha, kdy se všichni obyvatelé modlili byť i o jedinou kapku vody. Nad lidem se tehdy slitovala Černá královna.. Informativní článek o Plitvických jezerách, hezkého to koutu chorvatské přírody, který si oblíbil i Vinnetou

Rubriky: Zprávy , Tipy na cesty
Názory k článku: celkem 1 (poslední 12.4.2007 22:42)
20.2.2007

Spolupráca slovenských a českých jaskyniarov pri prieskume podzemia

Je málo míst, kde můžete zažívat pocity, které poznali Cook, Kolumbus a další. Překvapivě však taková místa nemusejí být příliš vzdálená od našich domovů. Je možné vydat se za nimi pod zem a začít odhalovat tajemství a skrytou krásu jeskyní.

Rubrika: Zprávy
Názory k článku: zatím žádné
14.2.2007

Hledáme nové kolegy!

Kniha pro inspiraci: SCULPTURAE NATURAE - Sochy přírody

Vydavatelství ZonerPress přineslo unikátní fotografickou publikaci Jiřího Tillera, zachycující přírodní kamenné sochy šumavského příhraničí od Slavonic/Fratres až po řeku Vydru a Bayerischer Wald. Kniha obsahuje 123 tajuplných fotografií, které textem doprovází PhDr. Luděk Jirásko, CSc. Na přiloženém mapovém CD je ukázáno přesné umístění těchto "soch přírody", cyklotrasy a turistické stezky česko-rakousko-německého příhraničí.

Rubriky: Zprávy , Tipy na cesty
Názory k článku: zatím žádné
13.2.2007

Soutěž o ceny, sponzoruje internetový outdoorový obchod SCOUTDOOR

Soutěž je uzavřena, v článku najdete výsledky

Zabloudili jste na dalekém severu a před jistou smrtí v závěji vás osvobodila velmi osamělá samička ledního medvěda? Zapadli jste někde takovým způsobem, že jste museli v závěji počkat na jaro, abyste se dostali ven? Líbaly vás osoby stejného pohlaví a přitom tím nic nemyslely? Slíbili vám cestu luxusním parníkem a přijela kocábka z dob Toma Sawyera?

Rubrika: Zprávy
Seriál: Soutěž se Scoutdoorem
Názory k článku: celkem 16 (poslední 16.4.2007 12:45)
30.1.2007

Objektiv slaví 20 let

Nejstarší cestovatelský pořad Objektiv se poprvé objevil na obrazovce tehdejší Československé televize v neděli 11. 1. 1987 dopoledne. Nápad připravit divákům pořad s tématikou zahraničních zajímavostí se ČST zrodil už o pět let dříve, tehdy se na programu objevil měsíčník Perem a kamerou, který si vzápětí získal u diváků značnou oblibu. Vedení se tedy rozhodlo věnovat cestopisnému pořadu více prostoru. S námětem přišel tehdejší generální ředitel Jan Zelenka, který nový půlhodinový týdeník nazval Objektiv.

Rubrika: Zprávy
Názory k článku: zatím žádné
14.12.2006

Vánoční dárek? Kalendář 2007! (aktualizováno)

Přidali jsme nové kalendáře!

Na stránce Vanoce.cestovatel.cz jsme přichystali bezva jednoduchý vánoční dárek pro naše i vaše známé a kamarády. Nástěnný kalendář s několika fotografiemi z cestování, pro nekomerční využití úplně zdarma ke stažení! Stačí si jej stáhnout a za pár korun vytisknout a máte po starostech "co a komu".

Tento kalendář je součástí projektu internetového časopisu Cestovatel.cz, který je provozován občanským sdružením Cestovatel. Podle motta CESTOVATELÉ SOBĚ je snahou sdružení Cestovatel web pro každého, koho očarovaly dálky. Cílem celého projektu Cestovatel je podpora nezávislého cestování jako aktivního trávení volného času.

Rubrika: Zprávy
Názory k článku: celkem 3 (poslední 4.12.2006 18:21)
30.11.2006

Stránkování: « 20 / 20 » — nejnovější 1 ··· 10 ··· 18 19 [20] nejstarší


Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist