nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Rubrika: Zprávy


Stránkování: « 1 / 20 »nejnovější [1] 2 3 ··· 10 ··· 20 nejstarší


Horké slunce, azurové moře a fantastická zmrzlina aneb lákadla benátské riviéry, kterým neodoláte

Rubrika: Zprávy
14.7.2017

Reklama:


Moderní horolezectví a bezpečnost: Proč se na horách stále umírá?

Horolezectví nepatří k bezpečným koníčkům a každou chvíli se v médiích objeví zpráva o smrti či vážném zranění někoho nezodpovědného či nezkušeného. A protože takových případů přibývá, postupně se formuje i vnímání laické veřejnosti. Ale skutečně je horolezecké riziko tak vysoké?
Rubrika: Zprávy
Názory k článku: celkem 1 (poslední 27.7.2017 13:50)
14.7.2017

Kvalitní batoh nebo krosna na dovolenou – Základ každého připraveného cestovatele!

Rubrika: Zprávy
21.2.2017

Potřebujete půjčit automobil? Vyberte si tu nejlevnější autopůjčovnu ve svém okolí

Důvodů, proč si půjčujeme vůz, může být vícero. Někomu se auto pokazilo, jiný chce působit reprezentativně a např. na letiště jet pro návštěvu kvalitním vozem, anebo prostě nemáme jistotu v našem vozidle, proto na delší trasu volíme pomoc autopůjčovny. Ať už potřebujete automobil z jakéhokoli důvodu, určitě navštivte webové stránky, které vám umožní srovnat si nabídky autopůjčoven u nás i v zahraničí. Ušetřit můžete vysokou částku a tu investovat např. do benzinu na cestu.
Rubrika: Zprávy
28.12.2016

Poznávací zájezdy i cestování na vlastní pěst. Srí Lanka: Smaragd Indického oceánu.

Šrílanská demokratická socialistická republika, do roku 1972 Cejlon, patří více než sto let k jednomu z největších producentů čaje na světě. Země v sobě ukrývá přírodní klenoty v podobě lesů, slonů, pláží a samozřejmě čajových plantáží. Nakoukněte pod pokličku tohoto krásného ostrova.
Rubrika: Zprávy
13.12.2016

Víkendové pobyty

Jen málo kdo se může v dnešní době pochlubit dostatečným prostorem pro regeneraci vlastních sil. V pracovním týdnu je myšlenka na volno hříšnou nadsázkou zbožného přání, přes to existuje řešení rodící se přímo na našem portále. Víkendové pobyty pro dva po boku svého kamaráda, přítele či partnera jsou účinnou alternativní metodou podporující boj proti vyhoření, nemocem i nepříjemného fyzického zhroucení.

Rubrika: Zprávy
5.12.2016

Hledáme nové kolegy!

5 nejlepších zemí pro život

Jste s pokojeni s kvalitou života v České republice? Napadlo vás někdy, že byste se přestěhovali za lepším životem? Kam by to bylo? Přinášíme vám přehled zemí, které jsou podle OSN nejšťastnější na světě v roce 2016.

Rubrika: Zprávy
28.11.2016

Už jsi to slyšel? S námi můžeš jet na několik měsíců do USA a to ZDARMA!

Zúčastni se soutěže o pobyt v Americe od společnosti Smaller Earth a odškrtni si další položku z tvého listu “must see“. Ve hře je tříměsíční program

Rubrika: Zprávy
27.11.2016

Jak si chytře sbalit na cesty

Na dovolenou se těšíme většinu pracovního roku, ale když přijde na balení cestovních zavazadel, nastanou muka, která nepřekoná ani ta nejnáročnější pracovní prezentace. Některé vědecké studie dokonce tvrdí, že stres z dovolené dokáže organismus vyčerpat stejně jako rozvod. Aby cestovní horečka byla jen z nedočkavosti po nových zážitcích a nikoliv z paniky, přinášíme několik chytrých cestovatelských tipů, které vám ulehčí přípravy i samotný pobyt.

Rubrika: Zprávy
13.9.2016

Člověk v tísni pomohl iráckým dětem zpět do škol

Více než 3300 iráckých dětí na územích osvobozených od takzvaného Islámského státu se mohlo vrátit do škol díky aktivitám organizace Člověk v tísni.

Rubrika: Zprávy
Názory k článku: zatím žádné
1.7.2016

Jak ušetřit na cestách?

Cestovat se dá jak s miliony na účtu tak také s pár tisícovkami. Jen člověk musí vědět, jak a na čem ušetřit v případě, že spadá do druhé jmenované kategorie.

Rubrika: Zprávy
30.5.2016

Lety balónem a jiné zážitky

Poznat krásy světa můžete mnohými způsoby, ale málokdo si vzpomene na lety balónem.

Rubrika: Zprávy
Názory k článku: zatím žádné
4.4.2016

Stránkování: « 1 / 20 »nejnovější [1] 2 3 ··· 10 ··· 20 nejstarší


Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist