nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Rubrika: O časopise


Skejtování má mnoho podob, v módě jsou nyní penny boardy

Kdo ze současných čtyřicátníků pamatuje předchůdce skateboardu z 80. let minulého století, může s nostalgií zavzpomínat na své mládí, když dnes vidí mládež prohánějící se na barevných penny boardech. Ergonomicky vyvážený plastový skateboard na čtyřech kolečkách, které nesou dvě osy, je současným trendem, jenž letí nejen u chlapců, ale i dívek.
Rubrika: O časopise
14.7.2017

Reklama:


Cestovatelská trička

Na www.cestovatel.cz jsme zprovoznili obchod s tričky. Nabídka obrázků se postupně rozšiřuje, případně si můžete na tričko nahrát obrázek vlastní.

Rubriky: O časopise, Zprávy
Názory k článku: zatím žádné
30.11.2009

Podpořte nás!

Webový časopis Cestovatel.cz je provozován občanským sdružením Cestovatel, o.s.. Cílem tohoto projeku je podpora nezávislého cestování jako alternativy aktivního trávení volného času a vzdělávání.

Rubrika: O časopise
Názory k článku: zatím žádné
3.3.2008

Reklama a propagace

Poskytování reklamního prostoru na stránkách časopisu www.cestovatel.cz (nejstaršího elektronického časopisu o cestování na českém Internetu) je pro nás důležité z hlediska zajištění jeho provozu a rozvoje. Zároveň ale pokračujeme v tom, s čím jsme před spoustou let začali, tedy poskytováním prostoru pro propagaci různých cestovatelských projektů nekomerčního charakteru zdarma

Rubrika: O časopise
22.8.2007

Autorská práva a podmínky použití

Rádi bychom, abyste se na serveru Cestovatel.cz cítili a chovali jako na návštěvě u dobrých přátel. I mezi přáteli by však mělo být jasno.

Rubrika: O časopise
Názory k článku: celkem 1 (poslední 22.4.2015 14:22)
19.5.2007

Redakce a kontakty

Představení redakce, technického zabezpečení provozu serveru a důležité kontakty.

Rubrika: O časopise
Názory k článku: celkem 1 (poslední 20.7.2015 14:55)
23.4.2007

Hledáme nové kolegy!

Hledáme nové kolegy

Cestujete, rádi podnikáte dobrodružsví a chcete své zážitky publikovat? Máte spoustu fotek a nevíte jak s nimi na web? Chtěli byste svoje osobní stránky, kde byste prezentovali svou cestovatelskou vášeň? Svoje stránky už sice máte, ale padají, jsou omezené místem nebo na nich provozovatel zobrazuje reklamy na kvalitnější sex? Nebo máte dokonalé stránky, s bezproblémovým chodem, ale nikdo o nich neví?

Rubrika: O časopise
Názory k článku: celkem 1 (poslední 16.7.2006 09:45)
14.7.2006

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist