nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Rubrika: Cestopisy


Stránkování: « 2 / 52 »nejnovější 1 [2] 3 4 ··· 27 ··· 52 nejstarší


Chystáte se pod stan? V tom případě budete myslet na účinnou impregnaci

Rubrika: Cestopisy
14.7.2017

Reklama:


Navštivte sídlo bohů, bájnou horu Olymp

Rubrika: Cestopisy
14.7.2017

Benátský karneval, okamžik kdy se žebrák stává králem a král žebrákem

Všude kolem vás panuje velice uvolněná atmosféra. Co chvíli vám přistane na hlavě barevná konfeta. Tlačíte se mezi spoustou lidí, ale teď vám to nevadí. Vítejte na romantickém víkendu v Benátkách, kdy vrcholí zdejší tradiční karneval.
Rubrika: Cestopisy
21.2.2017

Jak jednoduše najít ubytování

Valná většina cestovatelů hledá penzion nebo hotel přes internet. I když specializované portály na ubytování rozhodně celý proces urychlí, existuje ještě jednodušší způsob. Představte si, že hledáním strávíte jen dvě minuty. Vyplníte termín, lokalitu a požadavky ve speciálním formuláři a konkrétní nabídky vám přijdou do emailu samy.
Rubrika: Cestopisy
20.2.2017

Návštěva Mnišského státu Athos: Ženám vstup zakázán

Pokud chcete opravdu poznat Řecko a všechny jeho krásy, určitě byste neměli vynechat poloostrov Athos. Je pravdou, že v porovnání s většími turistickými trháky pevninského Řecka i jeho ostrovů bývá trochu opomíjený, ale to nic nemění na skutečnosti, že jde o krásnou část země, kterou stojí za to navštívit. Mnišská republika Athos je navíc tak trochu záhadná a o to lákavější.
Rubrika: Cestopisy
15.2.2017

Golf na Peloponesu: Na dovolené můžete do sportu zapojit i rodinu

Odpalování míčků do jamek se pro spoustu lidí stalo vášní, od které si nechtějí odpočinout ani na dovolené. Proto při výběru dovolenkové destinace hledají takovou, kde by se mohli oddat chození po greenu. Možnosti jsou stále širší. Chcete-li spojit koupání v teplém moři, slunění na pláži, pochutnání na vynikající kuchyni a příjemnou relaxaci se zlepšováním golfového handicapu, vynikající destinací pro výběr dovolené je Pelopones.
Rubrika: Cestopisy
Názory k článku: zatím žádné
25.1.2017

Hledáme nové kolegy!

Ohio, mé vzpomínky na Ameriku

Rubrika: Cestopisy
10.1.2017

Výlet na Artušovo sedlo

Počasí nás dnes mile překvapuje. Oproti minulým chladným dnům, během nichž jsme i uprostřed srpna museli nosit teplé nepromokavé oblečení, můžeme po dlouhé době využít sluneční brýle, které jsme pro jistotu přibalili do krosny.

Rubrika: Cestopisy
17.10.2016

Dostat se na ostrov vyžaduje dobré načasování

Brzy ráno se vydáváme na autobus, jenž nás doveze ke Cramond Islandu, malému ostrůvku poblíž Edinburghu, na který se dá za příznivých podmínek dojít suchou nohou.

Rubrika: Cestopisy
2.10.2016

PILATUS - posvátná hora strážící švýcarský Luzern

Až budete ve švýcarském Luzernu, oko vám nejednou ulpí na nepřehlédnutelném masivu posvátné hory Pilatus, mnoha mýty a legendami opředeném gigantu, strážícím město z výšky přes dva tisíce metrů.

Rubrika: Cestopisy
Názory k článku: zatím žádné
11.2.2016

Stránkování: « 2 / 52 »nejnovější 1 [2] 3 4 ··· 27 ··· 52 nejstarší


Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist