nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Možnosti reklamy na Cestovateli

Komerční reklamě na portálu Cestovatel.cz nebráníme, jediným naším požadavkem je, aby naše spolupráce byla oboustranně přínosná.

Pro Vaší propagaci na našem serveru nabízíme následující možnosti:

 • Regulerní proužková reklama
  Její velikost a umístění záleží na domluvě, nabízíme všechny standardní formáty reklamního proužku a umístění téměř kdekoli na stránkách Cestovatel.cz. Ceny jsou rozumné, přesné podmínky domluvíte s na adrese: reklama @ ces­tovatel.cz.
 • Propagační článek (PR článek)
  Takový článek vyjde podle domluvy a jeho obsah je v podstatě libovolný. Tato forma reklamy je ovšem také placená. Budete-li mít zájem, můžeme Vám zajistit review Vašeho článku tak, aby článek byl zajímavý a přesvědčil čtenáře, že se mají na Vaši stránku opravdu podívat.
 • Článek s odkazem zdarma
  Pokud nechcete za reklamu platit, můžete napsat zajímavý článek o oblasti Vašeho zájmu. Na konci tohoto článku pak bude např. věta: "Článek sponzorovala firma ...., výrobce outdoorových bublifuků" s odkazem na Vaše stránky. Do profilu autora můžete uvést informace o tom, kdo jste a co provozujete, opět s odkazem.
  Zbytek článku by ale neměl být reklamní. Takovýto článek, pokud budeme přesvědčení, že naše čtenáře zajímá, zveřejníme zadarmo.

Pokud máte nějaké dotazy či jiné návrhy, ozvěte se, věříme v přínosnou spolupráci.

Podpora neziskových projektů

Časopis Cestovatel.cz provozuje neziskové občanské sdružení Cestovatel. Naším cílem je propagace cestování ve všech jeho formách a odrůdách.

Neziskovým projektům proto nabízíme reklamu za symbolickou cenu či vhodnou protislužbu.

Údaje o serveru

Server Cestovatel.cz je jeden z nejstarších serverů o cestování v České republice. Svoje počátky datuje až k roku 1998 (můžeme doložit), počátkem roku 2007 oslavil už deváté narozeniny. Po redesignu v roce 2006 se velmi dobře se umisťuje ve vyhledávačích na dotazy související s cestováním, a souvisejícími oblastmi.

Průměrná denní návštěvnost se drží nad číslem 1000 návštěv denně (konec června 2007) a stále roste.

Kontaktní adresa pro požadavky na reklamu a zaslání ceníku je reklama @ ces­tovatel.cz.

Fakturační údaje:


Cestovatel, o.s.
IČO: 27042219
Náměstí SNP 8
613 00 Brno
Česká republika

poslední změna
22.8.2007 12:00

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist