nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Proč se registrovat?

Registrace uživatele na serveru Cestovatel.cz je dobrovolná, nepřihlášené uživatele nijak neomezujeme - mohou číst články, přispívat do diskusních fór a provádět všechny běžné činnosti, které od časopisu očekávají.

Uživatelům, kteří se registrují, se však snažíme nabídnout při čtení časopisu větší pohodlí. Co to znamená?

  • Server si pamatuje, které diskusní příspěvky už byly zobrazeny. Když se přihlásíte, uvidíte u diskuse místo informace "poslední příspěvek: včera 12:04" přesný počet nových příspěvků.
  • Při zobrazení diskuse se nové příspěvky zobrazují jinou barvou než příspěvky již zobrazené.
  • Pokud jste přihlášený uživatel a posíláte příspěvek do diskuse, automaticky se vyplní Vaše jméno a u příspěvku bude i odkaz na stránku s Vaším profilem. Není tedy možné, aby někdo vkládal do diskuse příspěvky pod Vaším jménem.
  • V diskusích se u registrovaných uživatelů ukazují jejich ikonky, na osobní stránku si můžete dát stručné informace o sobě včetně fotografie. Ostatní pak vědí "s kým mají tu čest".
  • Jako takový malý dárek k Vánocům 2006 jsme přichystali hlídače diskusí. Pokud pošlete příspěvek do diskuse nebo si podáte inzerát, můžete si zapnout hlídače, který za Vás bude pravidelně kontrolovat, že nedošla odpověď. Pokud odpověď přijde, pošle Vám upozornění e-mailem. (Více o hlídači diskusí)

  • Pokud vkládáte akci do Kalendáře akcí, je u akce jméno registrovaného uživatele. Takový zápis pak působí důvěryhodněji než anonymní zápisek. Akci pak můžete i upravit.

  • Pro registrované uživatele chystáme i další služby, zatím však jsou ve fázi plánování či testování.

Kromě toho, že registrací získáte větší pohodlí, dáváte tím najevo i svůj zájem o server. Je to pro redakční tým znamení, že Vás server zajímá. Děkujeme Vám.

Pokud máte zájem se registrovat, můžete tak učinit na stránce Registrace uživatele.

poslední změna
2.2.2007 01:00

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist