nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Podpořte server Cestovatel.cz

Podle motta “Cestovatelé sobě” je naší snahou web jednoduše užitečný všem, komuž učarovali dálky. Redakci časopisu tvoří lidé, kteří propadli kouzlu cestování, focení a pobytů v přírodě tady i jinde a kteří pro časopis pracují pouze z vlastního nadšení.

Finanční příspěvek

Pokud se vám tento projekt líbí, budeme rádi za jakýkoliv příspěvek, který bude použit na provoz a zlepšování služeb všem cestovatelům. Budeme za něj samozřejmě rádi, i pokud se vám tento projekt nelíbí... :-) Získané peníze budou použity především na zaplacení hostingu a nákladů na provozování.

Číslo účtu: 2580209001/5500 (transparentní účet)

Sháníme programátora a webdesignéra

Máme spoustu nápadů na přidání a vylepšení webu, které bohužel váznou na nedostatku lidí. Pokud umíte programovat pro web, můžete se zkusit ozvat do redakce. Kromě programátora sháním i grafika pro návrh nového vzhledu stránek. Přestože se postupně posunujeme k lepšímu a lepšímu designu, stále víme, že to není ideální a dobrého grafika potřebujeme jako sůl...

Ikonka na Vaše stránky

Chcete-li nás podpořit a máte-li webové stránky, můžete na svoje stránky přidat naši ikonku. HTML kód pro vložení ikonky si můžete zkopírovat v následujícím rámečku.

Ikonka vypadá po vložení takto: Cestovatel.cz - časopis o cestování nejen pro cestovatele

Pokud chcete na svoje stránky přidat aktuální články, podívejte se na článek Získejte aktuální články na svůj web.

Pokud stránky nemáte, prostě nás doporučte kamarádům. Můžete si nás také nastavit jako startovací stránku, budeme rádi.

Registrace

Registrací nám dáváte najevo, že Vás Cestovatel zajímá a že chcete být pravidelným čtenářem. Nic Vás to nestojí a my víme, že někdo má zájem o naši existenci. Registrovaní uživatelé mají při používání časopisu drobné výhody.

Věnujte hardware

Poslední povýšení serveru sice proběhlo v dubnu 2008, ale jak Cestovatel roste, jeho nároky pomalu, ale jistě rostou s ním. Máte-li možnost věnovat komponenty či je sehnat s výraznou slevou, ozvěte se nám. V současné době oceníme zejména paměti a disky.

Kromě toho, že se Vám Cestovatel bude načítat rychlejim můžeme případnému sponzorovi můžeme nabídnout reklamní odkaz ve tvaru: "Počítač poskytla společnost XYZ computers" i s odkazem.

-->

Reklama na Cestovateli

Formou podpory časopisu Cestovatel je i zakoupení reklamy. Pokud Vás zajímají podrobnější podmínky, shrnuli jsme je všechny na stránku Reklama na Cestovateli.

poslední změna
3.3.2008 15:00

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist