nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Získejte aktuální zprávy na svůj web

Máte vlastní web o cestování? Chcete mít pravidelě aktualizované odkazy na naše články? Existuje několik možností, jak to udělat.

Nejlepší možnost je zpracovat vlastními silami některý z našich RSS kanálů. To však nemusí být z nejrůznějších důvodů vždy možné.

Redakce časopisu Cestovatel.cz proto nabízí možnost vložit do svých stránek rámečky s připraveným textem. Kód pro vložení rámečku na Vaše stránky je v připraveném políčku.

Ukázku rámečku po vložení můžete vidět vpravo od tohoto textu.

Trošku techničtější: Pro vložení rámečku se používá značka IFRAME. Můžete měnit její šířku a výšku, rámeček by se měl automaticky přizpůsobit.

Pokud nechcete použít značku IFRAME, můžete do do Vašeho kódu vkládat aktuální obsah souboru http://www.cestovatel.cz/clanky.inc. Tento soubor neobsahuje značky body ani html a slouží pouze pro vložení do kódu Vašich stránek. Soubor clanky.inc se pravidelně aktualizuje, proto je potřeba, aby si jej Vaše stránka pravidelně stahovala z našeho webu.

Máte-li web, chcete-li na něm zobrazovat okno s našimi aktuálními články a nevíte-li si s tím rady, zkuste nás kontaktovat, zkusíme vymyslet nějaké řešení.

poslední změna
20.5.2006 20:00

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist