nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Kraj Jihočeský - Oblast


Články z oblasti Kraj Jihočeský

Česká Kanada

Přírodní park Česká Kanada se rozkládá na území mezi Jindřichovým Hradcem, Novou Bystřicí, Slavonicemi, Českým Rudolcem a Kunžákem. Hluboké lesy s osamocenými žulovými útvary, louky zpestřené borovicovými remízky, nespočet rybníků, plno historických skvostů, čistého vzduchu a mnoho dalšího, jí dává magické kouzlo, které vás zaručeně uchvátí.

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: zatím žádné
23.6.2009

Designový hotýlek v České Kanadě

Představení Besídka divadla Sklep na Dobešce vidělo mnoho z nás. Vávra, Hanák, Burda nebo Načeva a další, to jsou známe herecké tváře, se kterými se na jevišti divadla Sklep určitě potkáte. S některými se můžete setkat také ve Slavonicích v hotelu Besídka na náměstí.

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: celkem 2 (poslední 1.7.2009 09:12)
29.4.2009

Gastropouť v Jižních Čechách

V dnešní vyspělé cestovatelské době už nestačí jen krásná příroda a kulturní památky. Do popředí zájmu se dere i zážitek. Pro každého z nás zážitek znamená něco jiného, někdo touží po dobrodružství, někdo je „grilovací typ“, pro někoho je zážitkem adrenalin a pro jiného poznání. Ale drtivá většina lidí se kromě toho svého specifického zážitku shodne s ostatními na stejném zážitku, a tím je zážitek gastronomický.

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: zatím žádné
1.10.2008

Ohňostrojná přehlídka Vulkán Tábor 2008

Táborský festival Léto nad Jordánem letos doplnila začínající přehlídka ohňostrojů Vulkán 2008. Letos byly nad Jordánem odpáleny 2 komponované ohňostroje s hudebním doprovodem.

30.6.2008

Po brněnské přehlídce se připravují české ohňostroje v Táboře

Pátečním grandfinále nad Špilberkem skončila brněnská soutěžní přehlídka ohňostrojů. Protože festival Ignis Brunensis již dávno přerostl národní úroveň, proběhne letos nultý ročník národní přehlídky Vulkán 2008 společně s festivalem Léto nad Jordánem – Tábor 2008.

Rubrika: Zprávy
Názory k článku: celkem 4 (poslední 8.6.2008 22:52)
8.6.2008

TOURPROPAG a EUROREGIONpropag bude hostit Písek

Město Písek ve spolupráci s agenturou CzechTourism pořádají ve dnech 20. až 21. května 2008 soutěžní přehlídky propagačních materiálů a tiskovin TOURPROPAG a EUROREGIONpropag. Záštitu nad akcí převzal hejtman Jihočeského kraje RNDr. Jan Zahradník.

Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: zatím žádné
7.5.2008

Reklama:

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist