nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Kladské pomezí - Hory

Oblast Adršpašsko-teplických skal leží v Severovýchodních Čechách. V této oblasti se nachází skalní město, které v místě Vlčí rokle dělí toto území na Adršpašské skály a Teplické skály. Území se nachází asi 2 kilometry od Města Teplice nad Metují a asi 30 kilometrů od Náchoda. Jde o přírodní rezervaci na území chráněné krajinné oblasti Broumovsko.

Články z oblasti Kladské pomezí

Tip na cyklovýlet Broumovskými stěnami

V posledních dvou letech se ve Východních Čechách objevila spousta nových vyznačených cyklostezek. Jedná se o první vlaštovky, které předcházejí zavedení sítě cyklostezek v celé republice. Zatím je však vyznačení těchto stezek velmi závislé na poloze. V určitých místech se s nimi roztrhl pytel, jinde byste je těžko hledali.
Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: zatím žádné
16.5.2002

V zimě do skal

Adršpašsko Teplické skály jsou nejznámější skalní město ve Východních Čechách. Mnozí z vás zde jistě již byli, ale nejspíše pouze v létě. Málokdo však ví, jak krásně je ve skalách v zimě, když zde leží sněhová pokrývka. V zimě bývá ve skalách opravdu nádherně. Zvláště když se vyvede pěkný slunný den s pěti či deseti centimetry sněhu...
Rubrika: Tipy na cesty
Názory k článku: zatím žádné
24.1.2000

Reklama:

Cestovatel
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist