nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názor: las vegas

(Diskuse: las vegas)

Počet příspěvků v diskusi celkem 1 (poslední 21.5. 13:33)

las vegas | Anonym
21.5. 13:33 | Reagovat

dobry den, ako je to s ubytovanim v LV? Chystam sa tam na mensiu cruise s kamosmi, jeden ma rozlucku so slobodou a chcem ist od kasin hlavne a vraj je tma midget throwing show atd ale ja mam na starosti ubytko. Ako je to s ubytovanim priamo v kasinach? Da sa to ? Chcem nieco lepsie, nemam problem pripratit, predsa raz za zivot. Ideme na 5 dni, dva dni budeme v kasine. Ostatne tri neviem ako, to sa rozhodne. ALe naspat k tym kasinam, su nad nimi nejake hotely? Chceme skusit aj nejake strategie na ruletu aj blackjack, co sme si precitali na blogoch dobry den, ako je to s ubytovanim v LV? Chystam sa tam na mensiu cruise s kamosmi, jeden ma rozlucku so slobodou a chcem ist od kasin hlavne a vraj je tma midget throwing show atd ale ja mam na starosti ubytko. Ako je to s ubytovanim priamo v kasinach? Da sa to ? Chcem nieco lepsie, nemam problem pripratit, predsa raz za zivot. Ideme na 5 dni, dva dni budeme v kasine. Ostatne tri neviem a pozreli na youtube strategie videa..preto dva dni v kasine a preto chceme byvat blizko, popripadne nad nim.. Mozu nas vyhodit z kasina ked na to pridu ? Vdaka za odpovede, vsetky vase rady pomozu.. a pozrela na youtube..preto dva dni v kasine a preto chceme byvat blizko, popripadne nad nim.. Mozu nas vyhodit z kasina ked na to pridu ? Vdaka za odpovede, vsetky vase rady pomozu..

Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist