nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Diskuse: Společnost na pohyb a ještě lépe i pobyt v přírodě

Fórum: Spolucestování aneb cestovatelská seznamka

Počet příspěvků v diskusi celkem 1 (poslední 8.8. 11:15)

Společnost na pohyb a ještě lépe i pobyt v přírodě | Pavel
8.8. 11:15 | Reagovat | Sbalit

Ahoj,

jsem rád v přírodě a raději ve společnosti, třeba jen tak na procházku nebo s přespáváním. V Českém ráji, Tisé atd. nejraději pod tropikem nebo skalou, ve větších kopečcích pak ve stanu. Po letním semestru jsem dost vyčerpaný, takže zatím spíš výlety v rozsahu tak min 10 max 30 km na den. Po nabrání sil třeba i více. Raději budu za společnost lidí, kteří jsou zvyklí se v přírodě pohybovat. Sám také nějaké zkušenosti i s pohybem v horách atd. od mala mám (mnoho prázdnin s rodiči na horolezeckých tábořištích v Tatrách v osmdesátých letech atd.). Ale pokud někdo mladší zatím příležitost příliš neměl, tak mu rád to, co považuji za pěkné ukáži. Naopak se rád i k nějakému podniku přidám. Do čtyřech lidí mám k dispozici i auto.

Nabídka platí do případného odvolání. Teď se mi jedná především o výlety na nastávající dva týdny, původně jsem uvažoval o Norsku, ale to je nyní zavřené a lidé z mého okolí mají již jiné akce, kam se již přidat nestíhám.

Mohu nabídnou znalosti s moha hezkými místy po ČR, z bližších destinací Tatry, Alpy, Slovinsko atd.

Protože sháním narychlo a na cestách nejsem na Internetu a k odpovědím zde se dostanu sporadicky, tak píši rovnou telefonní číslo +420 910050442

S přáním hezkého léta a zážitků,

Pavel

NadpisVloženoAutor
Společnost na pohyb a ještě lépe i pobyt v přírodě 8.8. 11:15 Pavel

Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist