nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Diskuse: Hledá se pohodový kamarád na cestování vlakem na sever a východ.

Fórum: Spolucestování aneb cestovatelská seznamkaPočet příspěvků v diskusi celkem 2 (poslední 22.10.2019 16:15)

Hledá se pohodový kamarád na cestování vlakem na sever a východ. | Bjorn Taši
1.10.2019 11:23 | Reagovat | Sbalit

Zdarec, je mi 48 let, jsem celkem pohodářský chlapík s duší kluka (ikdyž trochu introvert) a žiju tak nějak po staru, mimo hlavní moderní, módní a technologické trendy, prostě mám rád staré dobré věci a tak hledám nějakou podobnou spřízněnou duši chlapíka středního věku, který by měl podobné zájmy a způsob života. Určitě bych byl moc rád za přátelství spojené se spolucestováním. Opravdových přátel má člověk v životě málo a těch co žijí alternativněji je jako šafránu. Nejsem sportovní typ, nejraději chodím pěšky po svých na procházky, výlety, vandry, také si rád relaxačně zaplavu. Občas si rád zajdu na pivko, jsem kuřák a mám rád českou i cizí gastronomii. Jo a jsem zcela netypický alternativní gay, ale to není vůbec podstatné. Nejdůležitější jsou pro přátelství možné styčné body a to : Cestování (nezávislé batůžkářské), zájem o země severní a východní Evropy (Skandinávie, Pobaltí, Benelux, Británie, Balkán), zájem o asijské země (Tibet a Himálaje, Mongolsko a Sibiř, Japonsko a Korea, Indie, Írán a Kavkaz, Turecko), obrovské nadšení pro cestování vlakem, chuť podnikat pěší výlety a vandry (u nás doma hlavně na sever od Prahy), zájem o muziku 60.-90.let (rock,pop,jaz­z,folk), o klasické knihy a knihkupectví, třeba i o malé filmové festivaly. Hlavně ale pohoda, smích, porozumění, podpora, společné akce, pokec u pivka atd. – zkrátka to co k dobrému a silnému přátelství patří. Můj email :

Re: Hledá se pohodový kamarád na cestování vlakem na sever a východ. | Bjorn Taši
22.10.2019 16:15 | Reagovat | Sbalit

ČR : lokálky na sever od Prahy( Podřipsko, České Středohoří, Krušné Hory), příhraniční tratě v Sasku, další zajímavé tratě v naší zemi.

Evropa : tratě v Beneluxu, Británii, Skandinávii, v alpských zemích, na Balkáně a Kavkaze

Asie : tratě v Turecku, Íránu, Indii, Rusku, v Jižní Koreji a Japonsku

Tratě skoro nedostupné finančně : Bangkok Orient Express, Golden Eagle Train, Indian Pacific Express, turistické vlaky na Novém Zélandu, Rocky Mountaineer a Canadian Pacific, Caliphornia Zephyr, Belmondo Andean Explorer a Hiram Bingham, Blue Train a Rovos Rail.

 NadpisVloženoAutor
Hledá se pohodový kamarád na cestování vlakem na sever a východ. 1.10.2019 11:23 Bjorn Taši
Re: Hledá se pohodový kamarád na cestování vlakem na sever a východ. 22.10.2019 16:15 Bjorn Taši

Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist