nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Diskuse: Sever Argentiny Bolivie

Fórum: Spolucestování aneb cestovatelská seznamka

Počet příspěvků v diskusi celkem 5 (poslední 4.7. 16:13)

Sever Argentiny Bolivie | Anonym
26.6. 11:53 | Reagovat | Sbalit

Dávám dohromady informace o této oblasti na konec ledna až únor 2020.Budu rád za rady, nebo zájemce o spolucestování Zdeněk 60+

Re: Sever Argentiny Bolivie | Verča
2.7. 12:37 | Reagovat | Sbalit

To by mě hodně zajímalo, ráda bych se přidala,můžeš trochu upřesnit formu /předpokládám bez CK/ a rámcově plán cesty? Dík.V

Re: Sever Argentiny Bolivie | Anonym
2.7. 17:44 | Reagovat | Sbalit

Letos na konci ledna a v únoru jsem s manželkou Janou projel Argentinu od jižní Patagonie přes Mendozu a okolí Aconcaguy k Iguazu,potom ještě na pár dnů byli v Uruguay.Trvalo to 5 týdnů a nestihli jsme Saltu. Chci to napravit a spojit to s Bolívií o které mám dobré reference.Předběžný plán je jako v Argentině t.j. větší vzdálenosti přelétávat a na zajímavých místech místní doprava nebo půjčené auto(toto vše bez CK).

Termín potřebuji dodržet podobný, neboť jsem limitován sezoností výroby (jsem zemědělec). Pokud je to i nadále zajímavé, tak sdělím kontakt. Zdenek

Re: Sever Argentiny Bolivie | Verča
2.7. 18:32 | Reagovat | Sbalit

jj, pořád mě to zajímá.Termín je mi celkem jedno, přizpůsobím se.Už máte něco zajištěné- letenky, ubytování nebo se teprve ladí itinerář?A na jak dlouho-měsíc?dik za info.mail

Re: Sever Argentiny Bolivie | Anonym
4.7. 16:13 | Reagovat | Sbalit

V této chvíli je to o shromažďování informací, mezikontinentální letenky začnem vymýšlet od poč. září a ty budou středobodem celé výpravy. Na další kontakt bude lepší tel 602 447 106 , protože začínají žně a administrativa­(počítač…)bude slabší. Zdeněk

NadpisVloženoAutor
Sever Argentiny Bolivie 26.6. 11:53 Anonym
Re: Sever Argentiny Bolivie 2.7. 12:37 Verča
Re: Sever Argentiny Bolivie 2.7. 17:44 Anonym
Re: Sever Argentiny Bolivie 2.7. 18:32 Verča
Re: Sever Argentiny Bolivie 4.7. 16:13 Anonym

Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist