nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názor: Maroko přelom 2019/2020

(Diskuse: Maroko přelom 2019/2020)

Počet příspěvků v diskusi celkem 1 (poslední 8.6.2019 19:31)

Maroko přelom 2019/2020 | Roman
8.6.2019 19:31 | Reagovat

Ahojte! Přes Vánoce chci jet do Maroka na 18 dní včetně cest tam a zpět. Mám již koupenou letenku do Marrakeše a to zpáteční za 6.000,–Kč. Jedu 19.12.÷5.1., lety jsou přímé z Prahy. Chci jet toto: Marrakeš-Rabat a Salé-Meknes včetně Volubilis a Mulaj Idrís-Fés (toto vše vlaky, popřípadě lokálními busy a MHD), a dále oblast kaseb Ouarzazate-údolí Dráa… tady uvidím dle toho, zda nás bude více a pronajmeme si auto (pak by toho šlo více včetně Dadés, Todra), nebo zase autobusy. Jak by se jelo bych případně vyspecifikoval blíže osobně, emailem. Hledám tak 2–3 lidi, kteří by chtěli absolvovat to samé. Města jsou kultůra, archtektura, …, oblast kaseb to samé, ale ne městské a navíc krásná příroda a venkov. Všude navíc dobré jídlo a jiní lidé. Co se týče peněz, tak bez případného auta a letenky by to bylo za cca 25.000,–Kč, záleží ale samo jak se utrácí… (kolik limonád vypiješ, kolik památek dáš…). Já nejsem průvodce, takže mně se nic nedává. Cestu naplánujeme spolu. Kontakt: Roman.cestovatel-zavináč-email.cz.

Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist