nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Názor: Pěšky po česku na delší dobu

(Diskuse: Pěšky po česku na delší dobu)

Počet příspěvků v diskusi celkem 1 (poslední 24.4. 00:12)

Pěšky po česku na delší dobu | Pavel
24.4. 00:12 | Reagovat

Zdravím, chtěl bych aspoň částečně naplnit plán, který jsem měl na minulý rok, ale bohužel kvůli nespolehlivému společníkovi se všechno rozpadlo docela brzy. Tím plánem bylo obejít pěšky republiku podél hranic. Tohodle plánu se držet nemusím, přizpůsobím se. Nenašel by se někdo, kdo nemá přes léto nic v plánu a chtěl by se poflakovat s báglem a stanem na zádech po česku? Klidné tempo, sem tam pivečko, neplatit za ubytování, koupat se v řece, zevlení na pěkných místech bez hlídání času s cílem plánovaným za pochodu? Na měsíc, na dva nebo na víc… je mi to fuk.

Uplně nejlepší by byl někdo, kdo nikdy nic takového nepodnikl a chce se poprvé vydat někam na cestu, protože takový člověk by určitě nebyl moc akční a to by mi vyhovovalo. Jestli jste světaznalí a zkušení turisté, tak mi ani nepište, protože takové jsem už zažil a vždycky se v pohledu na cestování naše názory a tempo rozchází. Nemám rád turistiku kvůli poznání, ani kvůli dokazování si fyzičky, ale mám ji rád pro ten klid, který nabízí.

Je mi 21, jsem nekonfliktní flegmouš, občas až introvertní, takže se nemusíte bát, že nezavřu hubu. Kluk nebo holka, je mi to fuk. Na věku nesejde, ale středoškoláci a vysokoškoláci jsou idealní. Jsem ze Zlína. Kdyžtak napište něco o sobě a o své představě na mail: fry.pav(at)gma­il.com

Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist