nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Diskuse: ISLAND NA PLACHETNICI - extrémní plavba pro opravdové dobrodruhy

Fórum: Spolucestování aneb cestovatelská seznamka

Počet příspěvků v diskusi celkem 5 (poslední 27.4.2018 18:24)

ISLAND NA PLACHETNICI - extrémní plavba pro opravdové dobrodruhy | Martina
29.3.2018 19:49 | Reagovat | Sbalit

Ahoj,

v termínu 30.5.-21.6.2018 poplujeme s partnerem z Bergenu se zastávkou na Shetlandských a Faerských ostrovech až na Island. Můžou nás zasáhnout drsné podmínkách severního Atlantského oceánu a proto hledáme do posádky opravdové dobrodruhy.

Plavba je určena pro všechny,kteří se chtějí stát posádkou. Zkušenosti nejsou důležité, může to být i TVOJE první plavba v životě. Důležitá je chuť něco takového zažít, aktivně se zapojit do všech činností a postupně se naučíš kormidlovat, navigovat, zažiješ střídání hlídek a mnoho dalšího. Čeká nás plavba starou vikingskou trasou. Plavba bude však velmi náročná, pokud máš zájem, napiš mi na [email protected]­[email protected]

Kapacita lodi je 8 osob.Kapitánem je můj partner, který sólově přeplul Atlantik a pluje již 17 let. Těšíme se na další aktivní spolucestovatele! Martina

Re: ISLAND NA PLACHETNICI - extrémní plavba pro opravdové dobrodruhy | Pavel
31.3.2018 19:22 | Reagovat | Sbalit

Ahoj, uvedený mail nějak nefunguje. Mám zájem a jsem na mailu .

Re: ISLAND NA PLACHETNICI - extrémní plavba pro opravdové dobrodruhy | Martina
27.4.2018 18:20 | Reagovat | Sbalit

Neví, jaký je tvůj e-mail, proto ti nemohu napsat.

27.4.2018 18:13 | Reagovat | Sbalit

Správný e-mail je: Díky za upozrnění.

27.4.2018 18:24 | Reagovat | Sbalit

Koukám, že se to nezobrazilo, mail je: martinanomind(za­vináč)gmail.com

NadpisVloženoAutor
ISLAND NA PLACHETNICI - extrémní plavba pro opravdové dobrodruhy 29.3.2018 19:49 Martina
Re: ISLAND NA PLACHETNICI - extrémní plavba pro opravdové dobrodruhy 31.3.2018 19:22 Pavel
Re: ISLAND NA PLACHETNICI - extrémní plavba pro opravdové dobrodruhy 27.4.2018 18:20 Martina
Re: ISLAND NA PLACHETNICI - extrémní plavba pro opravdové dobrodruhy 27.4.2018 18:13 Martina
Re: ISLAND NA PLACHETNICI - extrémní plavba pro opravdové dobrodruhy 27.4.2018 18:24 Martina

Reklama:

Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist